Zapomeňte na nudu, jarní trendy ve spodním prádle vás nadchnou

8.4.2019 00:00   |   Komerční články
První sluneční paprsky probouzí přírodu a vy byste měla provětrat svůj šatník. Jaro je rozverné a svádí k experimentům. Dejte tedy sbohem nudným a okoukaným kouskům a nechte se inspirovat aktuálními trendy.

Timo

Začněte hned u spodního prádla, které nemusí být jen hladké a v klasických barvách. Nebojte se veselých květinových motivů, krajky či neotřelých kombinací. 

Právě jarní kolekce jsou u výrobců svěží a hravé. „Je zde patrná inspirace probouzející se přírodou,“ říká k aktuálním trendům Markéta Jiráčková, obchodní ředitelka společnosti TIMO, a doplňuje: „Nechybí tak květinové motivy, zajímavé krajkové vzory či netradiční kombinace zdánlivě nesourodých prvků.“

Ač mnohé ženy stále upřednostňují prádlo v klasických barvách, postupně se zvyšuje počet těch, které jsou odvážnější a rády svůj prádelník obohatí i o zajímavější kousky. A právě na ně je letošní jaro opravdu bohaté.

Květinová záplava

Jestli něco nesmí na jaře v prodejnách s prádlem chybět, pak to jsou kolekce s květinovým motivem. Zvolit můžete například Jungle Flower od českého výrobce TIMO. Vždyť většina lidí se těší, až po dlouhé zimě vyraší ze země první kvítky. Tak proč by nemohly vykouknout také zpod oblečení?

Třeba v kombinaci s průsvitným materiálem, který zvýrazní kůži, působí velmi efektně. Navíc barvy dokážou zvednout náladu a rozzářit den.

Krajkové mámení

Klasikou, která nikdy nevyjde z módy, je krajka. Chcete-li působit étericky, zvolte jemný a zajímavý motiv.

Ke krajkou potažené podprsence můžete obléct i celokrajkové kalhotky z kolekce Dream Catcher. V takové soupravě budete nejen romanticky něžná, ale i zatraceně sexy.

Jestli sáhnete po smetanové či černé barvě, je jedno. Výsledek bude vždy úchvatný a budete se cítit smyslně.

Protiklady se přitahují

Tím však přehled žhavých novinek ani zdaleka nekončí. Byla by totiž škoda vynechat poslední zajímavou skupinu mezi nejnovějšími kolekcemi. Sem patří prádlo s neokoukanými motivy a neotřelými kombinacemi.

Třeba kolekce Poetry of Geometry s drobnými proužky sladěnými s jemnou krajkou rozhodně stojí za vyzkoušení. Zcela jistě nadchnou ženy milující ruch města. Souprava je sofistikovaná a má mnoho hravých propracovaných detailů. A k jaru přece trocha dovádivosti a rozpustilosti patří.

Je tedy na čase udělat jarní průvan v šatníku a probrat nejen svršky, ale také „spodky“. Udělat dostatek místa na nové sexy kousky, z nichž budete mít radost nejen na jaře. Budete se v nich cítit skvěle a zvednou vám sebevědomí. To totiž začíná u pocitu, že si připadáte krásná, což bez dobře padnoucího spodního prádla nejde.

Zdroj: timo.czTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci