Designové postele pro holky i kluky

3.3.2019 00:00   |   Komerční články
Dostat dítě večer do postele není zrovna nejsnadnější z rodičovských povinností. Dítko má totiž těsně před večerkou hromadu povinností a neodkladných úkolů. Jenomže, co když mu pořídíte postel, do které se bude těšit?

postele pro děti

Ano, je to přesně takhle jednoduché. Stačí vybrat tu správnou postel a máte po starostech. Na trhu máte v současné době mnoho možností. Některé designové kousky se hodí víc pro holky a jiné zase spíše pro kluky. Společné však mají kvalitní provedení a bezpečnostní prvky, které u dětských postelí nemohou chybět. Pojďme se podívat, na ty neoblíbenější designy.

Dětská postel auto

Postel ve tvaru auta, sporťáku, hasičského vozu nebo policejního auta bude ideální volbou pro kluky. Určitě si oblíbí propracované detaily – kola s pneumatikami vystupující do prostoru, světla (neony pod postelí), volant, šuplíky a další vychytávky. No řekněte sami, který kluk by se nechtěl na chvíli stát závodníkem, policistou nebo hasičem? Holkám se jistě bude líbit růžová postel ve tvaru kočáru pro princezny.

Některé z těchto postelí jsou připraveny rovnou pro dvě děti. Dětskou postelí ve tvaru auta můžete tak vybavit i pokoj pro více dětí. Závodní auta nabízejí přistýlku v šuplíku, pořídit však můžete i patrovou postel ve tvaru autobusu, nebo hasičského vozu. A místo druhé postele můžete umístit skříň nebo psací stůl.

V pirátském stylu

Některé děti mají spíše dobrodružného ducha, pro ty připravili výrobci postele ve tvaru lodi s pirátskými nebo námořnickými doplňky. V tomto případě opravdu platí, že fantazii se meze nekladou a než se váš malý námořník uloží ke spánku, bude se moci pořádně vyřádit. Postel mu poskytne opravdu vše potřebné. Postele jsou velmi propracované a jsou vybaveny plachtami, děly a všemi doplňky, které malý pirát potřebuje na moři.

Postel se skluzavkou

Které dítě by nechtělo mít v pokoji skluzavku! Pokud máte v dětském pokoji dostatek místa, klidně svým dětem tento sen splňte. Pořiďte jim oblíbenou postel se skluzavkou a udělejte z jejich pokoje nejoblíbenější místo v domě. Problém však může nastat, až se o tom, že mají vaše děti postel se skluzavkou, dozvědí jejich kamarádi.

Vyvýšenou dětskou postel se skluzavkou můžete doladit podle potřeby pro holku nebo pro kluka. Stačí pořídit povlečení a další textilní doplňky v oblíbených barvách.

Dětská postel domeček

Všechny děti si s oblibou staví bunkry, kde před světem schovávají své poklady. Ve vlastním domečku mohou zažít bezpočet dobrodružství. Proměňte v takový úkryt jejich postel a dejte jim možnost se pořádně vyřádit. Dětská postel, která vypadá jako chaloupka nebo jako domeček se střechou jim poskytne pocit bezpečí při spánku a zároveň je zabaví při hraní. Domeček může sloužit, jak pro jedno, tak i více dětí.

Postel s nebesy

Takovou postel si budou nejspíš přát holčičky. Princeznovský styl doladěný baldachýnem je pro ně přesně do pravé. Nejenom, že bude krásně vypadat, ale v létě ho vaše malá princezna jistě ocení, protože ji nebudou obtěžovat mouchy a komáři.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci