Designový a praktický batoh pro náročné manažery

4.2.2019 00:00   |   Komerční články
Společnost Thule uvádí na trh zcela novou řadu vysoce kvalitních zavazadel Thule Subterra, které jsou inspirovány městským stylem a jsou určeny pro manažery na cestách.

Thule

Mnoho úložného prostoru, designový vzhled a nejvyšší kvalita zpracování. To je nový batoh Thule Subterra Backpack o objemu 23L a 30L. Pro náročné manažery je to trefa do černého.

Společnost Thule přichází s novinku na český trh. Batoh Thule Subterra Backpack 23L a Thule Subterra Backpack 30L je ideální pro všechny manažery a manažerky, kteří potřebují mít neustále u sebe vše, co ke své práci potřebují.

Tablet, notebook, powerbanku, dokumenty a další nezbytnosti. Vše přehledně a úhledně sbalené ve velikých kapsách.

Batoh Thule Subterra Backpack 23L a 30L je ideální jak na přepravu věcí z domova do kanceláře, tak i na cestování letadlem jako příruční zavazadlo.

Řadu cestovních zavazadel Thule Subterra lze mezi sebou jakkoliv kombinovat. Zavazadla jsou navržena tak, aby k sobě všechna perfektně ladila.

K dostání ve třech barevných variantách:

  • Dark Shadow
  • Mineral
  • Ember

Doporučená maloobchodní cena batohu:

  • Thule Subterra Backpack 23L: 3.199 Kč
  • Thule Subterra Backpack 30L: 3.599 Kč

Hlavními atributy nové řady zavazadel Thule Subterra jsou chytrá řešení, pohodlné a všestranné využití, materiály nejvyšší kvality a městský styl.

Chytrá řešení: Zavazadla jsou navržena tak, aby se stala co nejspolehlivějším pomocníkem na cestách. Chytrá řešení jsou základem zavazadel Thule Subterra. Je to například kompresní deska v kufru Thule Subterra Carry-On 36L nebo to jsou speciální kapsy na elektroniku ve všech batozích.

Pohodlné a všestranné využití: Zatímco všechny batohy Thule Subterra obsahují chytrá řešení pro vaši elektroniku a další drobnosti, které potřebujete na schůzkách nebo na cestách, společnost Thule vytvořila i zcela nové zavazadlo, které lze nazvat 2 v 1. Inovativní řešení umožňuje mít jedno velké zavazadlo nebo dvě menší.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci