Valentýn bez květin by byl jako láska bez polibků

6.2.2019 00:00   |   Komerční články
Vyjádřit lásku můžete mnoha způsoby, ale k těm tradičním patří květina. Každý květ mluví beze slov, ale i tak může hovořit v dlouhých zamilovaných větách.

květiny

Značka LUKA:SH, květinová dílna a obchod květinami na pražských Vinohradech, vytváří netypické valentýnské inspirace v trendu "from others industry,“ do nichž se promítá protiklad přírody a technických materiálů.
 
Hlavním symbolem svátku všech zamilovaných byla ještě donedávna rudá růže, ale současné trendy se snaží zmírnit její dominanci v romantických vazbách s jinými druhy květů.

S tím koresponduje i barevnost, v níž se prolínají bílá, růžová, červená nebo fialová a jejich odstíny.

„A nesmím zapomenout na korálovou, která představuje nejvýznamnější barvu roku nejen ve floristice. Bez ohledu na diktát bude vždy nejkrásnější kyticí ta, ze které vyzařuje láska,“ upřesňuje Lukáš Tvrdý, majitel značky LUKA:SH

Pro milovníky tulipánů

Pocit štěstí, když uslyšíte „miluji tě,“ je nesdělitelný. Kytice dokáže říct víc, než tato dvě slova a svoji lásku můžete vyznat netradičně zpracovanou kyticí tulipánů, která vyplňuje srdce z přírodních materiálů.

Několik květů vyrůstajících ven symbolizuje vroucí cit, který prýští ze zamilovaného srdce.

Orchideje v neobvyklém spojení

Myslíte, že konstrukce z drátů je málo romantická na to, aby se mohla stát součástí valentýnské kytice? Právě takové aranžmá ocení ti, kteří mají rádi netradiční řemeslné produkty.

Květy orchidejí, vystupující z  fialového Trachelia, dekorované bobulemi itex mohou říkat: " Nosím tě v srdci jako poklad, vzácnou květinu.“

Rudé srdce jako symbol zamilovaných

I rudě zbarvený izolační návlek na topenářské trubky může být překvapivou dominantou valentýnské kytice, do níž perfektně zapadá výraznou barvou, která odedávna symbolizuje vášeň a cit.

Odlesky jeho povrchu kontrastují se sametově matnými okvětními plátky a srdce ve tvaru spirály dává jasně najevo, že na cestě růstu rozsévá svými květy radost. Co kytice sděluje? „Naše láska je velká a bude stále narůstat.“

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci