SOUTĚŽ o valentýnský dárek k obohacení těla i duše

12.2.2019 00:30   |   Soutěže
Vyhrajte v naší soutěži ke sv. Valentýnu a udělejte radost někomu blízkému, kterého milujete. Hrajeme o kosmetické dárkové sady The Ritual of Sakura, plné jemné, sladká vůně třešňového květu a rýžového mléka.

soutěž

Vyjádřete svou lásku dárkem od společnosti Rituals…, první značky na světě, která vyvíjí vysoce kvalitní produkty k obohacení těla i duše: luxusní produkty od kosmetiky určené pro péči o tělo a pleť, po vonné svíčky, parfémy a čaje.

Ženu potěšíte voňavým dárkem z kolekcí The Ritual of Ayurveda s vůní indické růže a mandlového oleje a The Ritual of Sakura s vůní třešňového květu a rýžového mléka. Krásným dárkem je např. sprchová pěna, vyživující suchý olej na tělo a vlasy nebo vonné tyčinky pro provonění domova.

Mladší slečny budou mít radost z produktů z řady The Ritual of Holi anturie a grapefruitu, kde můžete vybírat např. ze sprchové pěny, praskající tělové pěny a tělového krému.

Pro pány můžete vybírat atraktivní dárky z řady The Ritual of Samurai a The Ritual of Hammam, tipem na dárek jsou chladivý sprchový gel s japonskou mátou ideální pro ranní sprchu nebo po sportovním výkonu; sprchová pěna obsahující eukalyptus a rozmarýn vhodná zejména pro probuzení a osvěžení těla a mysli; hydratační pleťový krém pro 24tihodinovou hydrataci a svěžest.

Milovaného člověka určitě potěšíte parfémem, pro dámy oblíbený květinový parfém Fleurs de l'Himalaya s vůní himalájské pivoňky a divoké orchideje; pro pány Maharaja D'or s vůní kardamomu a borovice.

Vhodným tipem na dárek jsou dárkové sady:

The Ritual of Sakura:

  • dárková sada velikosti S: sprchová pěna 50ml, sprchový peeling 70ml, tělový krém 70ml, tekuté mýdlo na ruce 110 ml
  • dárková sada velikosti M: sprchová pěna 200ml , tekuté mýdlo na ruce 300ml, tělový krém 70ml, tělový scrub 125g

The Ritual of Ayurveda

  • dárková sada velikosti S: sprchová pěna 50ml, sprchový olej 75ml, tělový krém 70ml, suchý olej na tělo a vlasy VATA 50ml
  • dárková sada velikosti M: sprchová pěna 200ml, tekuté mýdlo na ruce 300ml, tělový krém 70ml, tělový scrub 125g.

DALŠÍ SOUTĚŽE na portálu ŽenyproŽeny:

O balíčky kosmetiky z řady #ALCINA Style
Nechte za sebe na Valentýna promluvit donuty

Jak vyhrát v naší soutěži

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 17. února 2019 včetně (nápovědu najdete ZDE). Tři správní luštitelé obdrží dárkovou sadu The Ritual of Sakura velikosti L, každá v hodnotě 1080 korun.
Výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem. Výhry zasíláme na adresy v České republice a také na adresy ve Slovenské republice (pro výherce ze Slovenska).

Kvízová otázka:

1. Společnost Rituals… nabízí k obohacení těla i duše

A) tělovou kosmetiku

B) vonné svíčky a čaje

C) kosmetiku, vonné svíčky a čaje
———————————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B) nebo 1. C)

Soutěžní formulář

Zavazujeme se, že vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.
Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci