SOUTĚŽ o krém Remescar váčky a kruhy pod očima

8.11.2018 16:00   |   Soutěže
Vyhrajte v naší soutěži Remescar váčky a kruhy pod očima, efektivní krém s okamžitým účinkem, který zmírňuje váčky a kruhy pod očima díky pouze jedné aplikaci.

soutěž

Vypadat neustále svěže a odpočatě? Ano, to bychom chtěli všechny! Realita každodenního života je ale bohužel jiná.

Musíme zvládnout každodenní pracovní režim, postarat se o domácnost, udržovat si postavu cvičením a mezi tímhle vším ještě chceme trávit čas s naší drahou polovičkou a kamarádkami.

Není proto žádný div, že se ráno probudíme a pohled do zrcadla nás poněkud vyděsí. Váčky pod očima nebo tmavé kruhy, v horším případě obojí!

Chtělo by to okamžité řešení! A přesně to přináší Remescar váčky a kruhy pod očima, efektivní krém s okamžitým účinkem, který zmírňuje váčky a kruhy pod očima díky pouze jedné aplikaci.

Dochází k redukci až o 75 % a tento efekt vydrží po celý den. Účinek krému je založen na unikátní technologii EYESYL®, která je kombinací jílových minerálů a bi-peptid komplexu.

Krém ihned vypíná pokožku, redukuje přebytečnou tekutinu a snižuje aktivitu mikro-mimických svalů, což je efekt podobný botoxu.

Jinými slovy, během několika málo minut budete vypadat jako po dlouhém hlubokém nočním spánku.

DALŠÍ SOUTĚŽE na portálu ŽenyProŽeny:

O 1000 Kč na nákup prádla v Triole
S lupénkou pomohou konopné krémy

Krém Remescar váčky a kruhy pod očima lze použít v kombinaci s oblíbeným očním krémem a následně i s make-upem. Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči, výsledky klinických studií i videí na stránkách remescar.com jsou více než oslnivé.

Jak vyhrát v naší soutěži

Odpovězte správně na naši kvízovou otázku nejpozději do 14. listopadu. Každý ze čtyř výherců získá krém Remescar váčky a kruhy v hodnotě 799 Kč.

Výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem. Výhry zasíláme na adresy v České republice a také na adresy ve Slovenské republice (pro výherce ze Slovenska).

Kvízová otázka:

1. Účinek krému Remescar váčky a kruhy pod očima je založen na kombinaci

A) jílových minerálů a bi-peptid komplexu

B) jílových minerálů a B komplexu

C) koloidních minerálů a bi-peptid komplexu
———————————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B) nebo 1. C)

Soutěžní formulář

Zavazujeme se, že vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.
Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci