Sladké mlsání s novinkami KetoDiet

24.8.2018 00:00   |   Tiskové zprávy

Máte rádi sladké maličkosti a nechcete při přibrat? Tak pro vás se přesně hodí sladké novinky od KetoDiet.


KetoDiet

Mlsat bez následků je sen snad každého člověka, který si během dne nedokáže odepřít nějakou tu cukrovinku. Takové občasné hřešení se ale časem vždy projeví na postavě.

Nová Borůvková pěna od KetoDiet oproti běžným zákuskům a sladkostem nedodá tělu nadbytečné sacharidy, ale kvalitní dávkou bílkovin. Obavy z nabírání kil tak můžete hodit za hlavu.

Je nadýchaná, lahodná a voní po borůvkách. Do zbrusu nové Borůvkové pěny od KetoDiet, která se přímo rozplývá na jazyku, se zamilujete na první ochutnání. A to nejen díky báječné chuti.

Obsahuje totiž hodně bílkovin a minimum sacharidů. Připravte si lžičku a nechte se unést dezertem, po kterém nepřiberete ani deko.

Oblíbený italský dortík Panna cotta má svou zdravou proteinovou variantu. Báječnou lahůdku, kde se mísí smetana, cukr, želatina a lesní ovoce, si nyní můžete dopřát ve verzi s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin.

Vsaďte na bezlepkovou novinku KetoDiet Panna cotta a uvidíte, že se dá mlsat i bez výčitek.

A na závěr se můžete zchladit ledovou kávou s proteiny.

Receptů na ledovou kávu vyskakuje v horkých dnech spousta. Zkusili jste však takovou, která vás nejen osvěží, ale i zasytí? Novinka KetoDiet Proteinová káva s čokoládovou příchutí je lahodná kombinace vytouženého zchlazení a výživné svačinky v jednom.

A navíc obsahuje jen minimum sacharidů. Stačí smíchat sáček se studenou vodou nebo mlékem, přihodit drcený led a pak už si jen dopřávat ten osvěžující pocit.

TIP:

Věděli jste, že KetoDiet Proteinová káva neobsahuje lepek a má jen minimum sacharidů?

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci