SOUTĚŽ o nové dobroty pro vaši kočku

15.5.2018 00:30   |   Soutěže
Vyhrajte novinky pro vaši kočku od českého výrobce krmiv Fitmin. Na trh přichází masové kapsičky ve čtyřech různých variantách a inovativní produktová řada Purity.

soutěž

Kompletní receptura nových masových kapsiček Fitmin For Life poskytuje kočkám vyvážené krmivo, obsahující všechny nezbytné živiny pro udržení jejich dobrého zdraví i kondice.

Základem je vysoký podíl masa a proteinu, který je pro kočky potřebný k udržení dobré kondice, a navíc pomáhá podporovat silné svaly. Obsažený tuk je ideálním zdrojem potřebné energie, minerály zajistí silné kosti a vitamíny podpoří zdravý stav a udrží vaši kočku ve výborné kondici.

Novinka je k dostání ve čtyřech variantách: pro koťata, pro kastrované kočky a pro dospělé kočky ve dvou příchutích – hovězí a kuřecí.

Purity Cat je inovativní produktová řada, která na základě dlouhodobých zkušeností ponechává v recepturách to, co funguje, a vylepšuje je na základě technologického pokroku a trendů dnešní doby. Díky této kombinaci dokáže vyhovět potřebám i těch nejnáročnějších chovatelů.

Do receptur jsou přidány nové druhy čerstvého masa (rybí, hovězí, krůtí, kuřecí, zvěřinu, jehněčí, králičí). Všechny receptury jsou tzv. Grain free (bez obsahu obilovin) a obohaceny o ovoce a zeleninu. A využívají blahodárných účinků bylinek – Herbs Vitality Complex.

Kočky jako masožravé šelmy, pro které jsou přirozeným zdrojem potravy zejména živočišné suroviny a především maso. Proto v recepturách poctivé čerstvé maso, které dodá krmivu nejen chutnost, ale obohatí jej i o potřebné živiny.

Kromě vysokého podílu živočišných složek obsahuje krmivo řadu dalších benefitů, které jsou velmi prospěšné pro zdraví vašich koček (komplex dentální péče, prebiotika, vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselin, aj.)

Všechny suroviny byly pečlivě vybírány a v rámci jednotlivých produktů kombinovány tak, aby celá řada Purity Holistic Cat Food napomáhala k udržení plnohodnotného a spokojeného života koček. Benefity této řady podrobně ZDE.

Jak vyhrát v naší soutěži

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 20. května 2018 včetně (nápovědu najdete ZDE). Každý ze šesti výherců získá balíček od značky Fitmin, v každém balíčku jsou dobroty pro kočky z řad Fitmin for Life a Purity Cat.
Výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem. Výhry zasíláme na adresy v České republice a také na adresy ve Slovenské republice (pro výherce ze Slovenska).

Kvízová otázka

1. Fitmin je český výrobce krmiv pro

A) psy

B) psy a kočky

C) kočky
———————————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B) nebo 1. C
)

Soutěžní formulář

Zavazujeme se, že vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.
Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci