SOUTĚŽ: ViroStop zabrání včas nemocem z nachlazení

10.11.2017 00:30   |   Soutěže
V naší soutěži vyhrajte ViroStop, předejdete včas nemocem z nachlazení! Pomůže nejen proti pravé chřipce, ale i proti dalším virům a bakteriím, které vyvolávají nemoci z nachlazení.

soutěž

Nachlazení způsobují virové infekce, které se snadno přenášejí, zejména při pobytu v uzavřených prostorách. Viry jsou choroboplodné zárodky s jednoduchou skladbou těla, mnohem menší bakterií, rozmnožující se pouze v živých hostitelských buňkách.

Běžné virózy jsou způsobeny viry, které osídlí sliznici vystýlající nosní dutiny, krk a dýchací cesty. Rhinoviry jsou nejčastějšími původci viróz, bohužel jich existuje na sto různých podtypů, takže cílená příčinná léčba je obtížná.

V každém ročním období jsou za rýmu zodpovědné různé typy virů. K infekci dochází při kontaktu virů se sliznicemi dýchacích cest. Sliznice následně reagují tvorbou hlenu. Hlen v nose a hrdle nachlazeného člověka je plný virů, proto kašlání, kýchání a i pouhé vydechování vzduchu nakaženého člověka v uzavřených prostorách snadno šíří infekci.

V rozmezí jednoho až tří dní po nákaze je první známkou nachlazení škrábání nebo bolest v krku. Později je časté kýchání, objeví se rýma a pocit únavy. Horečka není příliš častá, na počátku nachlazení spíše jen lehce zvýšená teplota.

Při rýmě je sekret z nosu čirý a vodnatý, později se zahustí a změní barvu na žlutozelenou. Nachlazení obvykle provází mírný kašel, pálení a bolest v krku, které nemocné neustále nutí polykat.

Zcela zbytečné a nevhodné je používat při nachlazení antibiotika. Naopak, vzniká zde riziko poškození organismu v důsledku  vedlejších účinků řady antibiotik. Daleko správnější je použít lokální antiseptika s antivirovým i protibakteriálním účinkem.

Mezi taková patří zdravotnická pomůcka Fytofontana ViroStop ústní sprej, obsahující Cistus creticus (60 % polyfenolů), citrusové bioflavonoidy, echinaceu purpureu, šalvěj lékařskou a acerolu.

Fytofontana ViroStop ústní sprej  chrání před viry a bakteriemi, výrazně posiluje imunitní systém a má silný antioxidační účinek. Vytváří ochranný film na sliznici a tím brání průniku virů do organismu a jejich množení.

Vyberte si i další produkty z řady ViroStop – nosní sprej, kapky, kapsle.

Odpověď na kvízovou otázku najdete na webu herb-pharma.cz.

Jak vyhrát v naší soutěži

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 15. listopadu 2017 včetně. Každý z deseti výherců obdrží balíček přípravků ViroStop (ústní sprej+nosní sprej+kapsle).

Výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem i telefonicky. Výhry zasíláme na adresy v České republice a ve Slovenské republice.

Kvízová otázka:

1. Fytofontana ViroStop ústní sprej mohou užívat děti od kolika let?

A) Od 3 let

B) Nesmějí vůbec

C) od 6 let
—————————————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B) nebo 1. C)

Soutěžní formulář

Zavazujeme se, že vaše osobní data neposkytneme třetí straně.
Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci