SOUTĚŽ o kosmetiku Lirene pro vaši pokožku

14.11.2017 00:30   |   Soutěže
Vyhrajte kosmetiku Lirene, získáte bezpečnou a vysoce účinnou péči o vaši pokožku!

soutěž

Kosmetika Lirene je inovativní, efektivní a každý výrobek je podroben několikastupňovým testům. Výsledkem vědeckých laboratoří Lirene jsou tak produkty, které vám zajistí dokonalou pleť.

Fyziologický micelární gel zásadně nevysušuje pokožku. Osvěžující gel s micelami pomáhá urychlit a vylepšit účinek čištění a zároveň zachovává přirozené pH pokožky. Mangový vosk zjemňuje a hydratuje, D-panthenol mírní podráždění a vyhlazuje pokožku.

Krém pro suchou pleť z řady healthySKIN+ Jde o výživný vyhlazující krém s výběrem aktivních komplexů, důkladně vybraných pro suchou pleť, je určen pro boj s příčinami a znaky suché pleti. 

Kombinace mandlových lipidů, emolientů a ceramidů hydratuje epidermis, obnovuje její přirozenou ochrannou lipidovou vrstvu, zamezuje ztrátě vlhkosti a zklidňuje podráždění. 

Používejte denně, aby vaše pleť byla intenzivně hydratovaná, svěží a odpočatá.

CC krém pro přirozené sjednocení pleti a zakrytí nedokonalostí. Poskytne pleti jemné tónovaní, zakrytí nedokonalostí a hydrataci.

Krém sjednocuje tón pleti a přizpůsobuje se jejímu odstínu díky unikátní technologii toneADAPT. Hydratační krém se během aplikace změní na make-up, který se přizpůsobí tónu pokožky. 

Více informací i nápovědu na kvízovou otázku najdete na webu lirene.cz.

Jak vyhrát v naší soutěži

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 19. listopadu 2017 včetně. Každý ze čtyř výherců obdrží balíček s kosmetikou Lirene.

Výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem i telefonicky. Výhry zasíláme na adresy v České republice a ve Slovenské republice.

Kvízová otázka:

1. Fyziologický micelární gel kromě další ingrediencí obsahuje pro zjemnění pokožky

A) včelí vosk

B) mangový vosk

C) mandlový vosk
—————————————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B) nebo 1. C)

Soutěžní formulář

Zavazujeme se, že vaše osobní data neposkytneme třetí straně.
Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci