Pořiďte si na léto dokonale bílý chrup

19.8.2017 00:00   |   Komerční články
Už se vidíte na pláži, jak usrkáváte drink, opalujete se a užíváte si život naplno? Takové chvíle doprovází smích. Spousta smíchu.

bělení zubu

Je váš chrup na toto období plné úsměvů připravený? Pokud ne, poradíme vám, jak to rychle napravíte.

Nic neriskujte

Existuje ohromné množství babských rad, které slibují zaručené vybělení zubů. Bohužel jsou často zárukou také zničené skloviny, zánětu dásní a podobně. Než se tedy vrhnete do nějakého experimentu, důkladně si promyslet, zda skutečně hodláte riskovat zdraví svých zubů a vůbec celé dutiny ústní.

Samozřejmě tím ušetříte nějak peníze, ale vážně to za to stojí? A pokud si nějakými pokusy poničíte zuby, zaplatíte u svého zubaře ve finále mnohem více, než na kolik by vás vyšlo bělení od profesionálů.

Domácí bělení

Bělení na profesionální úrovni nemusí nutně probíhat jen v ordinacích, můžete si vybrat domácí variantu, která je ještě účinnější. O co jde?

Například na Dentální klinice Jana Stuchlíka začíná domácí bělení zubů tím, že si přijdete pro speciální nosiče, do kterých si budete následující dny aplikovat bělící gel. Ten na klinice také dostanete. Nosiče s gelem můžete nosit několik hodin během dne, nebo si je nasadíte na noc.

Nevýhoda této formy bělení zubů se skrývá v tom, že si na zářivě bílé zuby pár dní počkáte, ale na druhou stranu je to levnější a efektivnější, než bělení zubů v ordinaci. Více informací se dočtete na stránkách drstuchlik.cz.

Ordinační bělení

Neradi na něco čekáte? Pak pro vás ta pravá cesta k zářivě bílým zubům povede přes ordinační bělení. Vaše zuby se budou honosit světlejším odstínem ještě ten den.

Klinika Dr. Stuchlíka uvádí, že celý proces ordinačního bělení zubů trvá 60 až 90 minut. Jestli na vás v kalendáři svítí červeně zakroužkované datum významné události a vy nemáte čas bělit zuby delší dobu, vyberte si tento způsob.

Bělení zubů v dnešní době není žádná věda, může si ho dovolit téměř každý. Zavolejte na Dentální kliniku Jana Stuchlíka a zajistěte si zářivý úsměv a vysmáté léto ještě dnes.

re


LÁZNĚ MŠENÉ ZVOU
DO DĚTSKÉHO POKOJÍČKU

Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci