Voskový olej Balakryl na bázi včelího vosku dřevo ochrání i zkrášlí

24.7.2017 00:00   |   Komerční články
Dřevo v interiéru je trendem současné doby a přírodní oleje jsou tou nejlepší ekologickou volbou pro jeho ošetření.

balakryl

Novinka od značky Balakryl – Voskový olej na bázi přírodního včelího vosku je určený nejen pro ochranu, ale i dekoraci dřeva v interiéru. Je vhodný na dřevěné podlahy, schody a nábytek, má také certifikaci na dětský nábytek a hračky.

Olej zabrání pronikání vody, ale povrch zcela neuzavře, takže dřevo může dýchat. Zanechá mu přirozený vzhled a zvýrazní jeho kresbu. Je vodou ředitelný, šetrný k přírodě a zdravotně zcela nezávadný.

Voskový olej Balakryl dřevo vyživuje a posiluje, navíc vytváří protiskluzový povrch. Kromě ochranné funkce představuje také krásný dekorační nátěr. Je přirozeně matný, zvýrazňuje kresbu dřeva a dodá mu svěží, přírodní vzhled. Na výběr je šest odstínů – natural, buk, dub přírodní, dub bílý, dub šedý a wenge.

Obliba olejů velmi rychle roste  hlavně díky schopnosti dřevo chránit, aniž by narušily jeho přirozenost. Dřevo je oblíbený materiál, jehož krásu Voskový olej jen podtrhne. Voskový olej je, stejně jako další produkty Balakryl, vodou ředitelný, ekologický a získal atestaci pro přímý styk s potravinami i pro použití na dětské hračky.

Aplikace:

Důkladná příprava povrchu dřeva je prvním krokem ke spokojenosti s finálním vzhledem. Pokud aplikujete olej na plochu, která již byla lakována, důkladně odstraňte veškerý předchozí nátěr obroušením.

Aplikace oleje se provádí štětcem a je velmi jednoduchá. Doporučeno je natírat po směru vláken dřeva ve dvou až třech vrstvách podle náročnosti používání povrchu.

Voskový olej je dostupný v balení 0,75l (359 Kč) a 2,5l (1 199 Kč). Vydatnost je 10m2/l v jedné vrstvě.

Další informace na webu balakryl.cz.Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci