Svátek matek, poděkujte květinou

9.5.2017 00:00   |   Komerční články
Druhou květnovou neděli slavíme v Čechách svátek matek, který v roce 1923 v Československu zavedla Alice Masaryková, ta ho objevila při svém putování po světě. Poděkujte mamince za její lásku, péči a laskavost krásnou květinou z květinářství Metamorphosis.

Den matek

Květina je kouzlo, které dokáže naprosto vše - vyjádřit lásku, poděkování, vykouzlit úsměv na rtech, zahřát u srdíčka, pohladit na duši, zkrátka vše, co byste rádi dali mamince za její lásku, péči, laskavost a domov, který pro vás vytvořila.

Existuje spousta druhů květin, které blíže vystihují vlastnosti, které charakterizují vaší maminku, můžete zvolit druh třeba podle jejího astrologického znamení.

Beran – Frézie
Býk – Alstroemérie
Blíženci – Růže
Rak – Hortenzie
Lev – Slunečnice
Panna – Lilie
Váhy – Gerbera
Štír – Anturie
Střelec – Kala
Kozoroh – Karafiát
Vodnář – Orchidej
Ryby – Eustoma

Klidně můžete zvolit kytici podle posledních módních trendů. Jednoduché, volné kytice z lučního kvítí jsou poslední dobou velmi populární.

Pokud chcete vsadit na klasiku, darujte řezanou květinu, jsou ale i další možnosti. Můžete zvolit různá aranžmá z květin a přírodních materiálu, se kterými floristi z Metamorphosis velmi rádi pracují.

Co třeba potěšit maminku nádherným aranžmá ve tvaru srdce a vyjádřit tak vaší lásku? Možné je cokoliv, fantazii se za prahem obchodů Metamorphosis meze nekladou…

Květinářství Metamorphosis, s.r.o.
Haštalská 796/3
110 00 Praha 1 - Staré Město
Wuchterlova 585/14
160 00 Praha 6 - DejviceTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci