Cože? Vysavač, který zároveň vytírá? Revoluce v úklidu!

2.5.2017 00:00   |   Komerční články
Nebuďte otrokem vlastní domácnosti. Ušetřete energii i drahocenný čas díky úklidovému systému Kobold VK200 s čističem pevných podlah, který dokáže jediným tahem podlahu vysát i vytřít zároveň.

Kobold

A to vysoce účinně s minimální spotřebou vody. Nevěříte? Objednejte si bezplatné předvedení na webu vorwerk-kobold.cz a přesvědčte se na vlastní oči. Budete žasnout i vy!

Zní to jako dávný sen každé hospodyňky. Zkrátit dobu úklidu na polovinu a mít více času na zábavnější věci? Vyhodit veškeré harampádí jako mopy, kýbly, saponáty a hadry na podlahu, které zabírají tolik místa? Uklidit během chvilky a přesto dokonale?

Jde to! S úklidovým systémem Kobold VK200 ve spojení s jedinečným nástavcem na čištění pevných podlah se to vše stane skutečností.

Nad čističem pevných podlah Kobold SP530 budete žasnout, protože:

  • Stačí jediný pohyb a vaše podlaha bude perfektně vyčištěná.
  • Ušetříte spoustu času, který můžete věnovat své rodině a koníčkům.
  • Úklid podlah je bez námahy. K ovládání přístroje stačí i pouze jedna ruka.
  • Nastavitelná rukojeť umožňuje přizpůsobit vysavač přesně na svou výšku a šetřit tak svá záda.
  • Na vytření 20 m2 pevných podlah vystačí pouze 1 deci vody.
  • Hravě si poradí s každým typem pevných podlah od parket přes laminát, lino a dlažbu až po kámen.
  • Ovládání je velice intuitivní a zvládne jej každý.

K úklidovému setu Kobold VK200 je možné pořídit další šikovné nástavce, které vám usnadní domácí povinnosti. Například elektrický kartáč, který automaticky rozpozná typ povrchu a přizpůsobí mu sací výkon, rychlost kartáčů i vzdálenost rotačního kartáče od podlahy.

S dalšími pak dokážete neuvěřitelně rychle do hloubky vyčistit koberce nebo čalounění či se zbavit prachu i na špatně dostupných místech.

O úklidovém systému Kobold se dozvíte více na stránkách vorwerk-kobold.cz/. Můžete si zde také domluvit nezávazné osobní předvedení přímo u vás doma.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci