Prostě radost v Lázních Mšené

16.4.2017 00:00   |   Komerční články
Jaro je tady. Leč energie je po té tuhé a dlouhé zimě zcela vyčerpaná. Naštěstí mám skvělý recept, kterak znovu nastartovat a být připravena radovat se z jarního volání.

Lázně Mšené

Tím osvědčeným receptem je návštěva Lázní Mšené. Zde totiž ovládají různé metody, jak unavenému návštěvníkovi znovu rozproudit krev v těle, jak mu pomoci nastartovat a hlavně znovu probudit radost ze života.

Různé masáže, zábaly, koupele a rituály jsou zde nabízeny a já mám jen jednu starost; co si z té skvělé nabídky vybrat.

 

Co mi chybí? No přece radost ze života! Jsem unavená dlouhou zimní temnotou, krátké dny a dlouhé noci mi nesvědčí.

Vybrala jsem si proto Esenciální rituál radosti. Ano, to bude ono, říkala jsem si a zamířila při nejbližší příležitosti do vlídné náruče lázeňské.

Lázně Mšené mě přivítaly krásně uklizeným parkem, příjemnou atmosférou malých přívětivých lázní a já ještě dřív, než jsem vůbec okusila mnou vybraný rituál, jsem cítila, jak se mi místní pozitivní energie pomalu dostává pod kůži.

Esenciální rituál radosti obnovuje pocity naděje, optimismu a radosti ze života, jak jsem se dozvěděla z lázeňské nabídky. Mohu potvrdit.

 

Peeling mořskou solí s vonnými oleji, zábal, masáž celého těla i obličeje, to je to pravé pro restart po dlouhé zimě! Kdo nevyzkoušel, možná neuvěří; ale já jsem si dvě hodiny užívala voňavou, příjemnou a jedinečnou radost od hlavy až k patám.

Z Lázní Mšené jsem odjížděla s jedinou velkou jistotou. Nebyla jsem zde poprvé a rozhodně ne naposledy. Každé roční období s sebou nese různé nástrahy a nejen po zimních měsících je potřebné o sebe pečovat a nechat se tak trochu rozmazlovat. To v Lázních Mšené umějí skvěle.

Zuzana Zajícová,
klientka Lázní Mšené, a.s.Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci