Hubneme s MORINGOU!

25.2.2017 00:00   |   Komerční články
Žijeme v rychlé době a většina z nás nesplňuje požadavky týkající se správné stravy. Není to jen otázkou našich návyků, ale i kvality potravin, která se bohužel snižuje i díky důrazu na produkované množství.

moringa

Tělu denně nedodáváme živiny, které náš organismus potřebuje ke správnému fungování. Nejíme dostatek ovoce, zeleniny, nedržíme ideální pitný režim. Nebo jíme ovoce a zeleninu, ale v malém množství nebo zelenina či ovoce ani zdaleka neobsahuje kvalitní živiny, jen spoustu chemie.

MORINGA, nebo-li „Strom života“ je výborným a účinným doplňkem podporující hubnutí. Nespaluje tuky, ale dodá vám veškeré živiny, které tělo ke správnému fungování potřebuje.

Řečeno jednoduše, MORINGA může pomoci vašemu tělu vypořádat se s tuky. Platí totiž jednoduché pravidlo: jestliže má vaše tělo potřebné živiny, nepotřebuje ukládat na horší časy.

Navíc obsahuje velké množství vlákniny, které „rozhýbe“ váš metabolismus a vy úžasně hubnete a to všechno přírodní cestou. A co víc, díky růstovému hormonu zeatinu („Pramen mládí“) zpomaluje stárnutí a dodá tělu energii.

Moringa obsahuje:

  • 25 x více železa než špenát,
  • 17 x více vápníku než mléko,
  • 15 x více draslíku než banány,
  • 4x více vlákniny než ovesné vločky,
  • 26 druhů protizánětlivých látek,
  • 46 antioxidantů

Obsahuje prakticky všechny neesenciální aminokyseliny, 26 protizánětlivých látek, 46 antioxidantů prospěšných pro zdraví a dlouhý život. V Morinze nalezneme vysoký podíl cenných omega mastných kyselin - omega-3, -6 a -9.

Kromě toho obsahuje Moringa, v porovnání s mezi doposud prozkoumanými rostlinami, i nejvyšší koncentraci chlorofylu a zejména takřka zázračnou substanci zeatin stejně jako mnohé salvestroly, které jsou považovány za přírodní odpovědí na rakovinu.

Pro koho je Moringa vhodná?

Lze ji doporučit téměř všem. Vhodná je především tam, kde je potřeba zvýšený přísun živin, pro sportovce, seniory, vegetariány a vegany, děti v růstu, či pro ty, kteří mají velmi fyzicky či duševně náročné povolání.

Lze ji však využít i při řešení různých zdravotních obtíží právě díky obsahu a vlivu obsažených látek. nebo třeba i při řešení nadváhy.

Moringa oleifera - kapsle

Kapsle z rostlinné želatiny s moringovým práškem.

Mnozí z nás mají velmi málo času. Náš život je plný shonu, práce a stresu, stresu, o to více potřebujeme dodávat našemu organismu důležité živiny, minerály, vitamíny i antioxidanty.

Pro tyto případy jsou určeny kapsle obsahující čistý moringový prášek. Jedna kapsle obsahuje 500mg účinné látky.

Jedná se o čistý prášek vyrobený výhradně z čerstvě natrhaných mladých listů moringy. Naše moringa se zpracovává ručně, od sklizně výhonů, sušení, až po finální zabalení.

Natrhané listy se přebírají od stonků, starších nebo již uschlých listů, které nemají v kvalitním produktu co dělat.

Moringa se přirozeně vysouší v sítích na slunci, aby nepřicházela o drahocenné složky. Suché listy se poté melou a drtí na velmi jemný prášek.

Balení: 180 kapslí/500mg Moringy

Moringu lze také použít při vaření nebo v čajových směsích.

Více na moringamix.cz

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci