Jak vyzrát na Valentýna a překvapit milého

9.2.2017 00:00   |   Komerční články
„Co budeme letos dělat na Valentýna?“ „Já nevím, pustíme si film a dáme si pusu…“ Podobně záživný rozhovor spolu asi vede hodně párů. Taky cítíte ve vašem vztahu špetku stereotypu nebo nudu?

Valentin

Kdy jindy můžete váš vztah oživit než právě 14. února. Přijďte s nějakým nečekaným dárečkem, třeba vašeho miláčka vyburcuje k tomu, aby se podobná překvápka opakovala častěji.

Aby byl ve formě

Nadšeného sportovce, který pracuje na tom, aby vypadal jako Zac Efron nebo v ještě lepším případě jako Ryan Gosling, nejspíš nepotěšíte napečeným pekáčem buchet (ten se snaží získat v posilovně).

Naopak určitě nepohrdne dárkem v podobě různých fitness doplňků stravy, jako jsou například proteinové a iontové nápoje, vitamíny, minerály a energizéry. Místo klasické bonboniéry mu radši kupte energetické nebo proteinové tyčinky, které si bude moct vzít do posilovny, ale i do práce místo svačiny.

Uděláte na něj dojem, protože bude vědět, že ho v jeho úsilí podporujete a při každém kousnutí si na vás vzpomene. Navíc klienti O2 mají jedinečnou šanci získat díky Extra výhodám 25% slevu na celý nákup v prodejnách a e-shopu Vitaland.

Parfém: příběh vaší lásky

Hugo Boss, Dior, Dolce&Gabbana, Burberry, Valentino,… každá žena má jiného favorita. Každá žena má také jiné čichové buňky a především jiné preference pro to, jak by měl její partner vonět. Jisté ale je to, že všechny chceme, aby voněl hlavně nám.

Proto se nevymlouvejte a raději si naplánujte výlet do parfumérie, kde si očicháte několik flakónků a zaručeně narazíte na ten pravý pro vašeho Božského. Pokud máte jakoukoliv službu od O2, určitě vás bude zajímat, že v Sephoře nyní dostanete 15% slevu na všechny parfémy.

Abyste ušetřila čas a mohla se zatím připravit na hezký večer ve dvou, nechte si parfém zabalit od těch nejlepších. Od profesionálů z Giftisima. Pro zákazníky O2 také se slevou, a to 20 % až do 14. února.

Kytice i pro pány

Že květiny dostávají jen ženy? Přesvědčte svého partnera, že zajímavou květinu můžete dát i vy jemu. To překvapení v jeho očích, když mu předáte ovocnou kytici, kterou dělají ve Frutiko, to bude k nezaplacení.

Možná pak pochopí, že dostávat květiny není vůbec žádná nuda. O2 právě nabízí svým klientům slevu 20 % ve Frutiko na ovocné kytice, tak to vyzkoušejte a objednat je můžete i online.

Všechny výše zmíněné výhody můžete čerpat prostřednictvím mobilní aplikace O2 Extra výhody nebo na webové stránce o2extravyhody.cz. Najdete zde nejen bližší informace k jednotlivým slevám, ale také kompletní nabídku všech slev a akcí.

Aplikace Extra výhody prošla velkou změnou a nyní si v ní můžete vyzkoušet hned několik novinek. Jednou z novinek je například rozšířená realita, která vám ukáže výhody ve vaší blízkosti, dále sdílení výhod přes sociální sítě nebo třeba upozornění na končící kódy.

Ještě tuto aplikaci v telefonu nemáte? Tak rychle na O2 Active, bude se vám hodit (nejen před Valentýnem).

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci