Poznejte dobíječku Big Boy s obří kapacitou!

1.2.2016 00:30   |   Komerční články
Možná si potřebujete na svých cestách dobíjet telefony či další zařízení jako jsou tablety, digitální fotoaparáty a kamery, kapesní hry apod. Spolehněte se Coolpad Big Boy, přenosnou nabíječku s obří celkovou kapacitou 10 400 mAh!

Poznejte dobíječku Big Boy s obří kapacitou!

Hodnota přirozeného úbytku je mnohem nižší a životnost článku baterie Big Boy delší, než u běžných článků. Big Boy používá světově nejpokročilejší technologii rychlého 2A portu pro vlastní nabíjení. Akumulátor se nabije zpět do plné kapacity za pouhých 6 hodin.

Big Boy má elegantní a robustní kryt frézovaný CNC stroji z hliníkové slitiny, používané v leteckém průmyslu. Má tenké tělo s válcovitým, obloukovitým designem, díky němuž se dobře drží v ruce a lze ho snadno přenášet.

Big Boy není jen pro osobní použití, můžete se o něj podělit s přáteli nebo rodinou. Má 2 USB porty a dokáže současně nabíjet například telefon a tablet.

V případě, že se poblíž nenachází žádná elektrická zásuvka, mohou cestovatelé z jediného Big Boye nabít dvojici svých zařízení během jediné noci.

Nicméně, našli jsme pro Big Boye i mírně lechtivější využití: Borec s velkým B. Diskrétní dobíječ, kterého dámy schovají do šuplíku mezi spodní prádlo a který sexy pomůcky připraví k radovánkám rychle a spolehlivě. Bez jakýchkoliv známek únavy zvládne až čtyři kola po sobě.

Více informací o Big Boyi najdete na těchto internetových stránkách ZDE.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci