Taťána Kuchařová a Iva Kubelková – s láskou ke kráse mění svět

19.1.2016 00:00   |   Společnost
S baletkami Labutího jezera, modelkami-tvářemi značky Dermacol a spolu se zakladatelkou Olgou Knoblochovou a spolumajitelkou Věrou Komárovou se na jeviště Národního divadla postavily naše Miss u příležitosti jubilea legendární české kosmetiky, která s láskou ke kráse mění svět.

Kuchařová, Kubelková

V rámci padesátiletého výročí světově úspěšné kosmetické značky Dermacol účinkovaly všechny krásky v menší „divadelní hře“ určené širokému publiku. A po celodenním natáčení ve zlaté kapličce tak vznikl reklamní spot pro televizní vysílání i internet,

Režie videoklipu se ujal František Antonín Brabec, který režíroval například ceněné filmy Král Ubu, Kytice, Krysař či Bolero.


Režisér F. A. Brabec s Taťánou Kuchařovou a Ivou Kubelkovou.

Ve spotu se hlavní aktérky – Miss ČR a Miss World 2006 Taťána Kuchařová spolu s Vicemiss ČR 1996 Ivou Kubelkovou – připravují k vystoupení na jevišti našeho nejvýznamnějšího divadla, které více jak sto let spojuje národ.

„Pro mě bylo opravdovým zážitkem natáčet právě v prostorách Národního divadla,“ prozradila nám Taťána Kuchařová, která slaví úspěchy i jako herečka. „Pokaždé, když jsem na takových místech pracovně či soukromě, cítím silný pocit hrdosti na naše kulturní bohatství.“


Modelky-tváře značky Dermacol (zleva): Adriana Mockovčiaková, Denisa Exnerová, Karolína Mališová a Martina Kudelová.

„Je to skutečně to nejlepší a nejdůstojnější místo pro natáčení nové kampaně k padesátému výročí značky Dermacol, které jsem tváří již řadu let," komentovala nabitý natáčecí den Taťána Kuchařová.

Krása a tradice

Připravený videoklip nás osloví krásou žen, která se snoubí s kvalitní českou kosmetikou. V maskérně Národního divadla se dívky samy zkrášlují a s líčidly se doslova mazlí. Na jevišti je čeká je velký úkol.


Iva Kubelková a Táňa Kuchařová v zákulisí Národního divadla.

Po boku Taťány Kuchařové se v kampani objevuje Iva Kubelková, která je rovněž tváří značky a dlouhá léta vypadá skvěle právě díky kosmetice Dermacol.

„Nad oponou našeho vzácného divadla stojí: Národ sobě! A pro mě dnes platí i další heslo: Dermacol vám! Spojuje totiž lidi, obdobně jako divadlo – Dermacol spojuje ženy a činí je šťastnějšími a krásnějšími,“ vyznala svou lásku k tradiční české kosmetice Iva Kubelková, která poté společně s Taťánou Kuchařovou a Českou Vicemiss 2015 Karolínou Mališovou za mohutného potlesku diváků Národního divadla slavnostně předala zakladatelce značky Olze Knoblochové jubilejní diamantový prsten.

Nejdůležitějším poselstvím natočeného videa je dárek, který je určený pro zakladatelku značky a který chce Dermacol v rámci výroční soutěže věnovat také svým zákaznicím.

„Slavíme významné jubileum. Proto jsme připravili soutěž o padesát unikátních diamantových prstenů, vytvořených pouze pro tuto příležitost. Na výrobu každého z nich bylo použito 33 diamantů, které jsou zasazeny do růžového zlata,“ řekla Věra Komárová, spolumajitelka značky.

Prsteny nebude mít na světě nikdo jiný, než právě oněch padesát výherkyň a zakladatelka Olga Knoblochová (vše o soutěži naleznete na Dermacol50.cz).


Iva Kubelková a Taťána Kuchařová na pódiu s Olgou Knoblochovou.

Zakladatelka firmy DERMACOL Olga Knoblochová v závěru prozradila recept na to, jak si co nejdéle udržet mladistvou tvář:

„Po celou dobu existence značky nejvíce miluji krycí make-upy. Vždycky jsem měla obličej plný pih a s touto jednoduchou pomůckou jsem je zakryla během chviličky.“

ozt, ŽenyproŽeny.cz
Foto: Dermacol

Přečtěte si také

Diskuse: Taťána Kuchařová a Iva Kubelková – s láskou ke kráse mění svět

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci