Pomozte naplnit misky v útulcích i nákupem na MALL.CZ!

10.9.2014 00:00   |   Komerční články
Značky Pedigree a Whiskas a Nadace na ochranu zvířat realizují v tomto roce již 6. ročník kampaně „Pomozte naplnit misky v útulcích“. Nově se do projektu zapojil také významný přední český internetový obchod MALL.CZ.

POMOZTE NAPLNIT

Při nákupu krmiva Pedigree® nebo Whiskas® na MALL.CZ bude část obratu darovaná útulkům v podobě krmiva. To jednoduše znamená, že čím více krmiva zákazníci nakoupí, tím více darujeme společně s MALL.CZ krmiva do útulků. Akce trvá od 1. září do 19. října 2014.

V České republice je více než 7000 opuštěných psů a koček žijících v útulcích, kteří potřebují naši pomoc. V současnosti je prodej přes internet čím dál významnějším kanálem pro nákup spotřebního zboží, a tedy i krmiva pro zvířata.

„Jsme rádi, že jsme letos navázali spolupráci s tak významným internetovým prodejcem, jako je MALL.CZ Stále více zájemců nakupuje krmiva pro zvířata přes internet, věříme, že tuto jedinečnou možnost pomoci nákupem krmiva Pedigree a Whiskas spotřebitelé uvítají a kampaň tak podpoří,“ říká Daniela Krajčová, brand manager ze společnosti Mars Czech s.r.o.

Marek Liška, generální ředitel MALL.CZ, tuto spolupráci rovněž vítá: „Kampaň »Pomozte naplnit misky v útulcích« nás velmi oslovila. Ceníme si všech aktivit, které mají za cíl pomáhat potřebným. Proto když se nám naskytla příležitost zapojit se aktivně a podpořit dobrou věc, neváhali jsme. Věříme, že společně s našimi zákazníky můžeme hodně pomoci.“

Letos poprvé kampaň „Pomozte naplnit misky v útulcích“ umožňuje všem lidem, kteří chtějí pomoci opuštěným zvířatům v útulku naplnit jejich misky, tak učinit z pohodlí svého domova nákupem výrobků Pedigree® nebo Whiskas® v období od 1. září do 19. října 2014 na mall.cz/chovatelske-potreby.

POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH je projekt, jehož posláním je pomáhat opuštěným psům a kočkám v útulcích v České republice a na Slovensku a zlepšovat povědomí české a slovenské veřejnosti o problematice útulků a opuštěných zvířat. Společnost Mars Czech s.r.o. a Nadace na ochranu zvířat na tomto projektu spolupracují již od roku 2009.

Projekt je realizován v České republice a na Slovensku a za dobu svého dosavadního působení přinesl vybraným útulkům celkem 202,5 tuny kvalitního krmiva značek Pedigree a Whiskas.Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci