Probiotikum Ellen výrazně pomůže s intimní hygienou

8.4.2014 00:00   |   Komerční články
Probiotický intimní krém ellen a probiotické menstruační tampóny ellen vám výrazně pomohou s intimní hygienou. Díky svému složení poskytuje krém pomoc i ochranu zároveň. Pocitem suchosti, podrážděním nebo svěděním v oblasti zevních rodidel, nebo i závažnějšími intimními obtížemi, jako například výtoky, trpí mnoho žen.

ellen

Příčinou je narušení přirozené mikrobiální flóry poševního vchodu s následným pocitem diskomfortu. Jednoduchým a přirozeným prostředkem, jak obnovit žádoucí rovnováhu mikroflóry v této oblasti, je aplikace nového probiotického intimního krému ellen® s obsahem kmenů bakterií mléčného kvašení LN® do oblasti zevních genitálií.

Nezastupitelná úloha bakterií

Bakterie mléčného kvašení z rodu Lactobacillus, které produkují kyselinu mléčnou, kolonizují kromě pochvy i tkáně poševního vchodu. Přispívají jednak k tvorbě kyselého ochranného hydrolipidního povrchového filmu a také tvorbě bariéry o pH 5,0 – 5,5 udržující pokožku a sliznici vláčnou a jemnou.

Pokud dojde k narušení tohoto ochranného filmu (např. vlivem menstruace, hormonálními změnami, stresem, nevhodnou nebo nadměrnou intimní hygienou, intimním holením, apod.), vzrůstá riziko přerůstání patogenních mikroorganizmů, ať již bakterií nebo kvasinek.

Ženy následně trpí v oblasti zevního genitálu diskomfortem, podrážděním, svěděním nebo pocitem suchosti. Těmto problémům jsou přitom vystaveny všechny ženy, zejména ve fertilním věku, menopauze i postmenopauze.

Pomoc i ochrana zároveň

Probiotický intimní krém ellen® obsahuje patentově chráněnou směs kmenů bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel® (LN®), které jsou přirozenou součástí normální poševní mikroflóry.

Po aplikaci krému do oblasti poševního vchodu dochází k udržení a obnovení ochranné kyselé hydrolipidní bariéry na sliznicích zevního genitálu, který zabraňuje průchodu patogenních bakterií z perianální oblasti a jejich dalšímu množení.

Tato hydrolipidní bariéra s významným zastoupením bakterií mléčného kvašení současně udržuje hydrataci kůže a křehkých sliznic v oblasti poševního vchodu, čímž přispívá k pocitu svěžesti v intimní oblasti těla po celý den. Krém se aplikuje jednou až dvakrát denně, přičemž jedna dávka krému je přibližně o velikosti hrášku.

Doc. MUDr. Vít Unzeitig, CSc., přední český odborník v oblasti prevence a léčby vaginálního diskomfortu, jeho účinnost potvrzuje: „Už po prvním užití ženy pocítí úlevu a pravidelné užívání probiotického intimního krému ellen® zjemní pokožku a sliznici zevního genitálu, zabrání pocitu suchosti, odstraní nepříjemné svědění, pálení a bolest v oblasti poševního vchodu.“

Kombinovaná pomoc

Probiotický intimní krém ellen® může být také vhodným doplňkem pro ženy, které v průběhu menstruace používají probiotické menstruační tampóny ellen®. Tyto tampóny obsahují, stejně jako nový krém, směs kmenů bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel® (LN®) a ženám během menstruace pomáhají zachovat rovnováhu vaginální mikroflóry.

Probiotické tampony ellen® jsou dostupné ve třech velikostech a už více než tři roky významně pomáhají tisícům žen, které trpí výtoky a vaginálními záněty. Oblíbily si je však i ženy zdravé, které chtějí problémům předcházet.

Více informací najdete na Ellen-Krem.cz a EllenTampony.cz.Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci