POPRON rozdává 7 miliónů korun ve slevových kupónech

24.5.2013 00:30   |   Komerční články
POPRON oslavuje otevření svého 300. místa POPRON PARTNER v aktuálně nejhustší síti výdejen v ČR. A k oslavám zve své zákazníky, pro které připravil 70 000 slevových kupónů v celkové hodnotě 7 000 000 Kč.

popron

Akce odstartovala 9.května 2013 a bude probíhat do 15. června 2013 nebo do rozdání slevových kupónů na jednotlivých výdejnách. Kdokoliv si na výdejní místo POPRON PARTNER (kompletní seznam je k dispozici ZDE) přijde, dostane na vyžádání slevový kupón v hodnotě 100 Kč na nákup v POPRONU.

V oblasti filmu, hudby a knih – v nabídce na webu popron.cz je více než 30 tisíc titulů – už POPRON dosáhl svého a stal se největším hráčem na tomto hřišti. Letošní rok se tak stále více soustředí na svou proměnu v internetovou nákupní galerii.

Důkazem toho je široká nabídka vybavení bytu a kuchyně, včetně výrobků společnosti Tescoma, zboží pro děti od hraček až po trampolíny a odrážedla, spotřební elektroniky včetně tabletů a čteček eknih, či nabídka kosmetiky, parfémů a drogerie.

Produktová paleta se samozřejmě neustále se rozšiřuje. Aktuálně se pro zákazníky Popronu například připravuje nová kategorie „outdoor“ s produkty značek Husky a Loap.

Nejhustší síť výdejen v ČR

Společnost POPRON Média s.r.o. rozšířením své sítě výdejních míst dále naplňuje avizovaný koncept prodeje Multichannel - jehož je v České republice průkopníkem - kdy zákazníkovi nabízí širokou škálu možností jak si objednat a současně i několik způsobů, jak svůj nákup obdržet.

Pilířem je rozsáhlá síť výdejních míst, která se z 28 výdejen v září 2012 rozšířila na nynějších 300 míst po celé ČR, zejména v regionech.

POPRON tím sleduje aktuální společenský trend, kdy zákazníci neradi dlouho čekají na balíček s objednaným zbožím a chtějí je získat v co nejkratším čase. POPRON proto drží většinu nabízeného zboží skladem a může tak zákazníky uspokojit prakticky okamžitě.

Objednávky provedené do 11. hodiny dopolední mají zákazníci připraveny k vyzvednutí u svého POPRON PARTNERA do 24 hodin.

Tři sta míst v síti POPRON PARTNER ale není konečný počet. Již během května dojde k otevření dalších výdejních míst a do konce roku hodlá POPRON toto číslo minimálně zdvojnásobit.

Rozšíření míst pro osobní odběr vnímá POPRON jako správný krok ke zkvalitnění svých služeb a opět tak potvrzuje, že v první řadě myslí na zákazníka.


Diskuse: POPRON rozdává 7 miliónů korun ve slevových kupónech

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci