Didriksons přichází s jarní kolekcí na cesty do práce i na výlety

4.4.2013 00:00   |   Komerční články
Je to již 100 let, kdy Hanna a Julius Didrikson otevřeli Oilskin továrnu na výrobu vysoce kvalitních nepromokavých oděvů pro rybáře. Psal se rok 1913 a v rybářské vesnici Grundsund na západním pobřeží Švédska spatřily světlo světa první výrobky této značky.

didriksons

Od té doby prošel Didriksons dlouhou cestou vývoje, inovací a to nejen v oblasti funkčnosti, ale zejména v komfortu a designu.

Nejsme jenom do deště

Důležitým mezníkem ve vývoji značky je uvedení URBAN kolekce, která v současné době představuje skoro polovinu nabízených produktů.

Outdoorová móda dorazila do měst a s ní spoustu nových trendů – lesklé materiály, prošívané bundy nebo vesty, které se hodí skoro pro každou příležitost nebo polodlouhé funkční kabáty, které zajistí dostatečný komfort i v méně příznivém počasí.

K tomu samozřejmě svěží jarní barvy a nezbytné doplňky – funkční dámské tašky.

Roman Vojtek  - již třetí sezónu tváří značky

Značku DIDRIKSONS1913 si za uplynulý rok spolupráce pochvaluje i Roman Vojtek, známý herec a nadále tvář značky DIDRIKSONS1913. Produkty Didriksons se staly součástí jeho života.

„Vyhovuje mi zejména spojení mých požadavků na design, komfort, ale také funkčnost produktů.  A to produkty Didriksons bezesporu splňují,“ doplňuje Roman.

Nejen na hory, ale především do města, při každodenní cestě do práce, nebo na procházku městem, tam míří kolekce Urban.

Nové trendy a materiály

Nová jarní kolekce DIDRIKSONS1913 je obohacena o nové materiály, které sebou přináší zejména vyšší  komfort při nošení. Jedná se o Tencel a organickou bavlnu. Jsou to naprosto přírodní materiály, velice příjemné, odolné vůči bakteriím, navíc šetrné k životnímu prostředí (100 % rozložitelné) a přitom funkční.

Jsou použité u trik a kraťasů z výroční „Heritage“ kolekce – Skafto, Lage, Bonden nebo také v outdoorové a juniorské řadě - trika Skyline a Woodline.

Nezaostává ani outdoor. Jarní  kolekci obohatil u vybraných modelů (pánská bunda Maxwell, bunda Cascade) nový YKK Aquaguard zip, který zajistí dokonalou odolnost vůči vodě.

Další novinkou outdoorové kolekce je impregnace povrchového materiálu bez použití fluorovaných uhlovodíků – impregnace FC Free (vyhlášený set Tigris, softshellové kalhoty Trickett, lehká softshellová bunda Nante nebo bunda Cascade) a tudíž šetrná k životnímu prostředí.

Trendy v oblékání dětí a juniorů

Jarní kolekce KIDS DIDRIKSONS1913 opět zaujme svou pestrostí a propracovanými detaily. Funkčnost však zůstává na prvním místě.

Nevšednost oblečení je dalším neméně důležitým faktorem při výběru dětského oblečení - zaujmout a přitom zachovat tradici, to je DIDRIKSONS1913!

V nabídce nechybí nové modely v kolekci "oblečení, které roste s dětmi", která umožňuje prodloužit rukávy a nohavice o jednu velikost.

JUNIORSKOU kolekci na jaro obohatí modely pro teplejší jarní a letní dny – kraťasy Preda a trika Woodline z organické bavlny a Tencelu -  kvalitních, příjemných materiálů ve svěžích jarních barvách.

Neváhejte a vyzkoušejte tradiční osvědčené produkty značky Didriksons.

Aktuálně sledujte na internetu: didriksons1913.cz, případně vavrys.cz a facebook.com/didriksons.

Zde se podívejte na film ke 100letému výročí.Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci