Unikátní novinka pro chvíle intimního diskomfortu

14.3.2013 00:00   |   Tiskové zprávy
Ženám při intimním diskomfortu pomůže unikátní novinka – probiotický intimní krém ellen®. Díky svému složení poskytuje pomoc i prevenci zároveň.

Ellen

Pocitem suchosti, podrážděním nebo svěděním v oblasti zevních rodidel, stejně jako opakovanými kvasinkovými, bakteriálními infekcemi nebo infekcemi močových cest trpí mnoho žen. Příčinou je narušení přirozené mikrobiální flóry poševního vchodu s následným pocitem diskomfortu.

Jednoduchým a přirozeným prostředkem, jak obnovit žádoucí rovnováhu mikroflóry v této oblasti, je aplikace nového probiotického intimního krému ellen® s obsahem kmenů bakterií mléčného kvašení LN® do oblasti zevních genitálií.

Probiotický intimní krém ellen® – poskytuje pomoc
i prevenci zároveň

Probiotický intimní krém ellen® obsahuje patentově chráněnou směs kmenů bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel® (LN®), které jsou přirozenou součástí zdravé poševní mikroflóry. Po aplikaci krému do oblasti poševního vchodu dochází k udržení a obnovení ochranné kyselé hydrolipidní bariéry na sliznicích zevního genitálu, který zabraňuje průchodu patogenních bakterií z perianální oblasti a jejich dalšímu množení.

Tato hydrolipidní bariéra s významným zastoupením bakterií mléčného kvašení současně udržuje hydrataci kůže a křehkých sliznic v oblasti poševního vchodu, čímž přispívá k pocitu svěžesti v intimní oblasti těla po celý den. Krém se aplikuje jednou až dvakrát denně, přičemž jedna dávka krému je přibližně o velikosti hrášku.

Doc. MUDr. Vít Unzeitig, CSc., přední český odborník v oblasti prevence a léčby vaginálního diskomfortu, jeho účinnost potvrzuje: „Už po prvním užití ženy pocítí úlevu a pravidelné užívání probiotického intimního krému ellen® zjemní pokožku a sliznici zevního genitálu, zabrání pocitu suchosti, odstraní nepříjemné svědění, pálení a bolest v oblasti poševního vchodu.“

Spotřebitelská studie probiotického intimního krému ellen®

V rámci uvedení novinky na trh byla provedena zahraniční spotřebitelská studie, které se zúčastnilo 29 žen ve věkovém rozmezí 18 - 66 let, které spojovaly nepříjemné pocity svědění, pálení, suchost, zápach nebo výtok.

Všechny ženy si po dobu jednoho týdne aplikovaly probiotický intimní krém ellen® o velikosti hrášku dvakrát denně do oblasti poševního vchodu. Z výsledků studie vyplynulo, že většina žen hodnotila probiotický intimní krém ellen® pozitivně z pohledu vůně, viskozity a následného pocitu po aplikaci.

Plných 75 % žen zaznamenalo zlepšení pocitu suchosti, 78 % zlepšení pocitu čerstvosti a 66 % ocenilo zlepšení zápachu. Osmdesát procent žen vyslovilo zájem o zakoupení probiotického intimního krému ellen®.

Kombinovaná pomoc pro ženy s vaginálními záněty
vhodná pro každý den: probiotický intimní krém ellen®
a probiotické menstruační tampóny ellen®

Probiotický intimní krém ellen® může být také vhodným doplňkem pro ženy, které v průběhu menstruace používají probiotické menstruační tampóny ellen®.

Tyto tampóny obsahují, stejně jako nový krém, směs kmenů bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel® (LN®) a ženám během menstruace pomáhají zachovat rovnováhu vaginální mikroflóry.

Probiotické tampóny ellen® jsou dostupné ve třech velikostech a je možné je zakoupit výhradně v lékárnách.

Probiotický intimní krém ellen® – víc než jen intimní krém

  • Ženy se během svého života setkávají s pocitem diskomfortu v oblasti zevního genitálu, podrážděním, svěděním nebo pocitem suchosti. • Těmito problémy nejčastěji trpí ženy ve fertilním věku, menopauze i postmenopauze.
  • Probiotický intimní krém ellen® pomáhá ženám při těchto problémech a rovněž poskytuje prevenci před jejich vznikem.
  • Intimní diskomfort může být následkem: opakovaných kvasinkových nebo bakteriálních infekcí pochvy i močových cest, menopauzy a postmenopauzy, porodu či kojení, snížení hladiny estrogenu, užívání antidepresiv, chemoterapie, rakoviny prsu, intimního holení, častého mytí (nadměrná osobní hygiena), koupání v chlorovaných bazénech či nošení těsného oblečení nebo prádla ze syntetických tkanin.
  • Účinnou pomocí pak může být probiotický intimní krém ellen®, který byl speciálně vyvinut pro zajištění pocitu svěžesti, hydratace tkání poševního vchodu a ochranu před infekcí.
  • Probiotický intimní krém ellen® je určen pro ženy každého věku.
  • Obsahuje patentově chráněnou směs kmenů bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel®, které jsou přirozenou součástí zdravé poševní mikroflóry. Neobsahuje hormony, vodu, konzervanty ani parabeny.
  • Krém se aplikuje jednou až dvakrát denně, přičemž jedna dávka krému je přibližně o velikosti hrášku.
  • Už po prvním užití ženy pocítí úlevu a pravidelné užívání probiotického intimního krému ellen® zjemní pokožku a sliznici zevního genitálu, zabrání pocitu suchosti, odstraní nepříjemné svědění, pálení a bolest v oblasti poševního vchodu.
  • Probiotický intimní krém ellen® lze zakoupit nebo objednat v lékárnách za cenu od 230 Kč.
  • Probiotický intimní krém ellen® může být také vhodným doplňkem pro ženy, které v průběhu menstruace používají probiotické menstruační tampóny ellen® dostupné ve třech velikostech a je možné je zakoupit výhradně v lékárnách.

Probiotický intimní krém ellen® lze zakoupit nebo objednat v lékárnách. Více informací o novince naleznete také na stránkách ellen-krem.cz.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci