Salón DREAMS dodává ženám sebevědomí

1.3.2013 00:00   |   Komerční články
Žena může být krásná v každém věku! Toto krédo vystihuje poslání salónu DREAMS Evy Beránkové.

dreams, eb78

Módní salón DREMS vznikl již před patnácti lety. Celou řadu let byla jeho náplní francouzská móda dovážená přímo z centra Paříže.

Postupem času přestala být nabídka některých výrobců odpovídající, tak se před dvěma lety Eva Beránková rozhodla založit vlastní značku, která nese název EB78. Nejedná se jen o její práci, ale o pocit sebevyjádření a radost z každého kousku oblečení.

Celkovou filozofií salónu DREAMS je dělat lidi šťastnými. V průběhu března bude možné salón Evy Beránkové navštívit již na nové adrese na pražských Vinohradech, anebo zavítejte do e-shopu na eb78.cz.

„Já osobně vnímám spojení krásy, módy a doplňků jako umění. Proto našim zákaznicím prodáváme šaty, a zároveň poskytujeme i módní poradenství. Ženy odchází s pocitem, že se jim někdo věnoval. Kombinujeme modely, které by samotnou zákaznici nenapadly. Přitom se cítí skvěle,“ říká majitelka salónu, Eva Beránková.

EB78 je značka určená pro každou ženu. Zvláště pak, pokud chcete být originální, zaujmout a nezapadnout v davu, cítit se komfortně a extravagantně zároveň. Jednotlivé modely jsou z příjemných strečových materiálů italské výroby. Portfolio značky tvoří především šaty, které jsou doplněny o nejrůznější kapuce, vrstvení, zipy a ledvinky.

Kdo není příznivcem šatů, může si vybrat ze společenské i sportovní řady overalů. V nabídce jsou samozřejmě variace topů, kalhot, sukní, vestiček i kabátů. Pečlivě vybrané komponenty pak pomáhají dotvářet jedinečný vzhled oděvů, které jsou vhodné na slavnostní příležitosti, pracovní jednání i na cestování.

Ti, kdo si myslí, že lehce extravagantní modely mohou nosit pouze ženy s ideálními mírami modelky, se pletou.

Eva Beránková cítí potřebu tvořit šaty také pro zákaznice s nekonfekčním typem postavy. Je nutné se zaměřit na problematické partie každé z nich.

„Žena s větším objemem hrudníku a štíhlým pasem potřebuje svůj pas zvýraznit a nikoliv jej skrývat v neforemném oblečení. Tady postačí pár správných tahů získá tím skutečný sexy model. Pokud o sobě žena pochybuje, je to vždy poznat. V perfektně zvoleném modelu přímo pookřeje a navíc zjistí, že vybrat to správné oblečení je jakási forma umění,“ dodává Eva Beránková s tím, že ji velmi baví pomáhat ženám znovu objevit jejich krásu.

Originalita, extravagance, pohodlí, praktičnost a univerzálnost... to vše se snoubí v modelech Evy Beránkové.

V příštích dnech se chystá slavnostní otevření nového salónu DREAMS na Vinohradech, U Kanálky 4, Praha 2.

Nejen o tom. jak se zahájení vydařilo, se dočtete příště.

dreams-fashion.cz , eb78.cz
Foto: z akce Sacre Coeur-Night 2012Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci