Rihanna sesadila královnu Lady Gaga!

16.7.2011 10:30   |   Společnost
VIDEO – Žebříčky úspěšnosti zaznamenaly jednu překvapující změnu: Dlouho byla oslavována jako královna internetu Lady Gaga, teď ji sesadila Rihanna.

rihanna

Vládkyní sociálních sítí byla až dosud Lady Gaga – rebelka z New Yorku, pětadvacetiletá americká zpěvačka a skladatelka italského původu Stefani Joanne Angelina Germanotta. Mimochodem, pro rok 2011 se stala nejvlivnější celebritou planety, podle prestižního ekonomického magazínu Forbes.

Již během svého prvního koncertního turné Lady Gaga nasbírala na Facebooku neuvěřitelných deset miliónu fanoušků a porazila tam i amerického prezidenta Baracka Obamu o celých tři čtvrtě miliónu příznivců!

Video
Rihanna v Only Girl (In The World) z nejnovějšího alba Loud, které u nás představí na sklonku roku v rámci evropské části svého koncertního turné.

Teď se ukázalo, že ani královna Lady Gaga není nedotknutelná. Třiadvacetiletá Rihanna má totiž na Facebooku obdobně živý více než čtyřicetimiliónový účet.

Rodačka z Barbadosu, Robyn Rihanna Fenty, o něj dbá v poslední době více, aktualizuje své zážitky a počet jejích příznivců utěšeně roste.

Rihanně se nyní na Facebooku podařilo se svými 40 760 000 fanoušky poprvé předstihnout Lady Gaga – zatím o sto tisíc příznivců.


Lady Gaga – nejvlivnější celebrita 2011. Na Facebooku ji předstihla Rihanna.

Facebook sice ovládla Rihanna, nicméne Lady Gaga si i nadále drží pozici nejpopulárnějšího uživatele Twitteru. Podle údajů serveru Twitaholic má více než jedenáct a půl miliónu stoupenců.

Na druhém místě ji následuje sedmnáctiletý kanadský zpěvák, tanečník a herec Justin Bieber s jedenácti milióny obdivovateli, třetí je s devíti milióny americký prezident Barack Obama.

Rihanně patří na Twitteru třinácté místo "jen“ se šesti milióny příznivci.

bri

Přečtěte si také

Diskuse: Rihanna sesadila královnu Lady Gaga!

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci