Objevte novou radost z léta se zmrzlinami Ferrero Rocher, Raffaello a Kinder Bueno

24.6.2024 11:30   |   Tiskové zprávy
Chuť pralinek Ferrero a tyčinek Kinder Bueno vás nyní potěší i v podobě dokonalých zmrzlin pro příjemné letní osvěžení.

Kinder zmzliny

Do portfolia Ferrero přibyly prémiové zmrzliny Ferrero Rocher a Raffaello a nově si můžete vychutnat i skvělou kornoutkovou zmrzlinu Kinder Bueno, která na vás čeká i ve verzi s bílou čokoládou.

Svou chvilku letního potěšení si užijete s prémiovou krémovou zmrzlinou Ferrero Rocher Classic, která přináší to nejlepší z oblíbených pralinek.

Na pohled zaujme její lákavá poleva z mléčné čokolády Ferrero Rocher, obalená křupavými kousky pražených lískových oříšků, pod níž najdete jemnou lískooříškovou zmrzlinu.

Raffaello ve formě prémiové zmrzliny chutná po exotickém kokosu, stejně jako oblíbené jemné pralinky. A nejen to. Svěží kokosová zmrzlina se skrývá pod křupavou polevou z bílé čokolády, která je posypaná strouhaným kokosem a drobnými kousky mandlí.

Až budete mít chuť na sladké, sáhněte po skvělém kornoutu se zmrzlinou Kinder Bueno. Vychutnat si ji můžete hned ve dvou variantách.

První z nich tvoří krémová zmrzlina s výraznou lískooříškovou příchutí. Její horní vrstva se skládá z kakaových křupinek a kakaové polevy ve stylu Kinder Bueno a uprostřed kornoutku vás čeká křupavá kakaová náplň.

Druhou příchutí je Kinder Bueno White. Horní vrstva z bílé polevy je posypaná jemnými křupinkami a uvnitř se nachází jemná zmrzlina s příchutí lískových oříšků.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci