SOUTĚŽ: Jak být hvězdou pláže

9.7.2024 00:30   |   Soutěže
Máte-li malá a střední prsa, je pro vás výběr plavek velmi jednoduchý. Na trhu jsou výrobci, kteří vám i v červenci, kdy je plavková sezóna v plném proudu, nabídnou mnoho pěkných modelů.

soutěž

Ale co sošné a kypré ženy, které se pyšní velikostí prsou G až M? Plavky, které jim budou oporou při koupání a plážových aktivitách, najdou hlavně u tuzemských značek.

TRIOLA letos představila osm atraktivních minisérií plavek - Bellini, Blue Hawai, Daiquiri, Juicy, Rose, Sangria, Storm a Sunset.

V každé sérii má vždy dvě až čtyři různé podprsenky se základním designem a k nim k nakombinování dvoje až troje kalhotky.

Podprsenky i kalhotky si zákaznice vyberou přesně podle vkusu a typu své postavy. Nabídku má Triola širokou: od velikosti košů B do L a M, s obvody pod prsy od 65 do 100 cm.

Velkou výhodou je možnost koupit si vrchní a spodní díl plavek zvlášť.

Kvalita v každém stehu

Nemějte obavy, všechny materiály značky Triola splňují evropské normy a jsou předem testované ve všech možných podmínkách - ve slané i chlorované vodě, v lázeňském prostředí i na přímém slunci.

Veškeré komponenty a zapínání jsou hypoalergenní. Vhodnost každého střihu a správnou velikost modelů testovaly pro Triolu desítky dobrovolných probandek.

Nechte si poradit

V České republice má značka 24 firemních prodejen a své výrobky nabízí v desítkách dalších. Pokud si nejste jistá, neváhejte oslovit vyškolený personál, který vám s výběrem ochotně a odborně pomůže.

Ve firemních prodejnách pro své zákaznice a fanynky připravuje TRIOLA pravidelné poradenské akce s profesionálními stylistkami - oblíbený TRIOLA Styling day.

Více informací a nápovědu najdete na triola.cz

DALŠÍ SOUTĚŽE  ŽenyproŽeny:

Vyhrajte balíček HARIBO pro veselé cestování!

Jak vyhrát v naší soutěži

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 14. července včetně. Soutěžíme o tři dárkové poukázky v hodnotě 500 Kč. Výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem. Výhry zasíláme na adresy v České republice a také na adresy na Slovenské republice (pro výherce ze Slovenska).

Kvízová otázka:

1.Víte, jak se jmenují profesionální stylistky prádla této značky?

A) Žaneta a Kamila

B) Žaneta a Karolína
———————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B)

Soutěžní formulář

Zavazujeme se, že vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.Diskuse: SOUTĚŽ: Jak být hvězdou pláže

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci