Výherci soutěže- Ochrana před sluncem jen na dovolené nestačí

3.6.2024 16:30   |   Soutěže
Až 80 % slunečních paprsků naše pokožka schytá během běžných slunečných dní, při procházce po městě, posezení na terase, při sportu nebo dalších běžných činnostech.

Kdo vyhral

Kdo vyhrál:

Alice Bubeníková       
Radka Frolíková            
Karel Nemasta              
Bára Sýkorová               
Eva Zvonilová             
 
Blahopřejeme! Výherce uvědomíme e-mailem.
• • •

Nejvíce zasažený je samozřejmě obličej, krk, dekolt a hřbety rukou. Přípravek s SPF by tedy měl být základem každodenní péče o pleť, nejen v letních měsících nebo na dovolené, ale dokonce i když nebe pokrývají mraky.

Sluneční ochrana na obličej má svá specifika

Mnozí z nás se sluneční ochraně „jen tak na den“ vyhýbají, převážně ženy, které jsou zvyklé používat vícero přípravků v rámci každodenní rutiny – sérum, krém, make-up…Nechtějí mít pleť mastnou nebo zatíženou.

Na trhu ale existují přípravky, které v sobě spojují účinky denní péče (hydrataci, výživu, zmatnění a regulaci tvorby kožního mazu nebo anti-age, a zároveň účinnou ochranu před sluneční zářením, a tedy oxidačním stresem, poškozením buněk, předčasným stárnutím pleti a vznikem hyperpigmentací.

Stačí si jen vybrat ten správný pro váš typ pleti.

Zapojte se do naší soutěže a vyzkoušejte například Sluneční Anti-Age SPF 50+ z lékárny od francouzské dermokosmetické značky Avène, která se ochraně před sluncem věnuje více než 30 let.

Avėne Sluneční anti-age SPF 50+ nabízí v jednom kroku ochranu před sluncem a stárnutím pleti.

Obsahuje pouze 4 filtry pro velmi širokou a stabilní ochranu před UVB-UVA zářením a optimální toleranci i velmi citlivé pleti.

Ochranu před volnými radikály zaručí pretokoferyl, silný antioxidant, a termální voda Avène se postará o zklidnění, zjemnění a zmírnění podráždění.

Ascofilline™, účinná látka proti stárnutí pokožky*, pak doplní složení přípravku k dokonalosti.

Rodina přípravků sluneční ochrany Avėne se letos rozrostla o nový Ultra Fluid Invisible SPF50, který kromě UVB a UVA chrání také před HEV.

Více informací a nápovědu najdete na eau-thermale-avene.cz.

Kvízová otázka a správná odpověď:

1. Co je to HEV?

B) Vysokoenergetické modré světloTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci