Koncert skupiny QUEENIE už se blíží

4.4.2024 00:00   |   Komerční články
Kapela QUEENIE si na své narozeninové koncerty 18. a 19. dubna pro fanoušky připravila opět výpravnou show i nové písně.

Queenie duben 18

Kapela QUEENIE, která se stará o repertoár Freddie Mercuryho a Queen, je jednou z nejžádanějších kapel v České republice.

Právě díky preciznímu provedení písní světové rockové legendy v původních aranžích a tóninách se skupina těší tak veliké oblibě.

Skupina oslaví milník své kariéry ve velkém stylu. Pro své fanoušky si připravila dva koncerty, které se uskuteční 18. a 19. dubna 2024 v pražském O2 universu.

Kapela QUEENIE má za sebou už 5 vlastních koncertů v O2 areně, a proto se dohodli na tom, že narozeniny oslaví spíše v „rodinném duchu“.

A na co se diváci mohou těšit

Divák se opět může těšit na bombastickou výpravu, ale tentokrát to bude více o té atmosféře.

„S Queen jsme spjati už 18 let! Moc se tím nedojímám, ale symbolické číslo to je. Pojali jsme to proto tématicky. Na tomto koncertě se zaměříme na album The Miracle, ke kterému už Queen z důvodu Mercuryho nemoci nikdy nestihli udělat turné,“ vysvětluje frontman kapely Michael Kluch, jenž svojí hlasovou akrobatikou, zjevem i pohybem dává vzpomenout na Freddie Mercuryho v nejlepších letech Queen.

Na koncertech také vystoupí bývalí členové nebo lidé, kteří s kapelou nějak zásadně spolupracovali.

Kapela si pro své fanoušky ještě připravila speciální akci. Ti, kteří si objednají s kapelou setkání meet & greet, budou mít jedinečnou
příležitost prohlédnout si originální kostým Freddie Mercuryho.

Tento kostým – legendární kamaše, které Freddie proslavil na turné v roce 1977, vydražil Michael Kluch na zářijové aukci Mercuryho osobních věcí v aukční síni Sotheby's.

Po pražských koncertech bude následovat letní turné po českých a moravských městech.

„Tyto koncerty jsou pod naší produkcí, tak si na nich dáváme obzvlášť záležet,“ doplňuje Michael Kluch.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci