Kdo vyhrál aroma difuzér do auta od Nobilis Tilia

27.11.2023 17:00   |   Soutěže
Kdo vyhrál aroma difuzér do auta od Nobilis Tilia a zpříjemní si jízdu v autě? Přenosný designový aroma difuzér příjemně pročistí vzduch během cestování.

Kdo vyhral

Kdo vyhrál:

Oldřich Pálek
 
Blahopřejeme! Výherce uvědomíme e-mailem.
• • •

Vhodně zvolené éterické oleje zlepší náladu, dodají novou energii, odplaví pracovní stres nebo nervozitu vyvolanou dlouhými kolonami a uleví dětem při nevolnosti.

Aroma difuzér do auta se zabudovanou baterií je speciálně určený pro šetrné odpařování éterických olejů v prostoru vozu, a nabízí tak další možnost, jak během dne využít účinky aromaterapie.

Předností difuzéru je praktická velikost, design s logem Nobilis Tilia a nabíjení přes USB kabel, bez kterého vydrží v provozu přibližně 6h.

Disponuje třemi režimy pro nastavení intenzity odpařování a možností barevného, proměnlivého podsvícení. Snadno ho umístíte do držáku na nápoje, odkud bude jemně šířit vůně éterických olejů.

Přechod mezi podzimem a skutečnou zimou je náročný na tělesnou domobranu proti všem těm virům a bakteriím.

Zároveň je to ale cenná příležitost pro návrat k sobě. Užívejte si čas tmavých dnů v autě s Éterickým borovicovým olejem. Na rýmu je skvělá Směs éterických olejů Respirant nebo jen jako prevence Směs éterických olejů Imunita.

Bio Ravintsara má silné protivirové účinky s intenzivní svěží vůní kafru a eukalyptu. Při únavě povzbudí řidiče Směs éterických olejů Příliv
energie.

Eukalyptem nikdy nic nepokazíte, ten je totiž vhodný nejen pro nachlazení, ale i na pročištění vzduchu. Pokud si nevíte rady jaký olej zvolit pro muže, tak zvolte Levanduli nebo třeba Citron.

Ženy ocení svěží květové aroma s jemnými tóny růže v Éterický olej bio Geranium růžové.

Do difuzéru nepřidávejte vodu ani rostlinné oleje, pouze pár kapek vybraného éterického oleje. Plastovou nádržku doporučujeme pravidelně čistit, nejlépe po 5 použitích.

Nobilis Tilia nabízí Čisticí směsí na difuzéry. Více informací a nápovědu najdete na nobilis.cz.

Kvízová otázka a správná odpověď:

1. Kolik éterických olejů v bio kvalitě nabízí Nobilis Tilia na e-shopu?

C) 24Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci