Kdo vyhrál novou limitovanou edici Lesní ovoce od Manufaktury

25.9.2023 16:00   |   Soutěže
V lese je nám krásně, chodíme se do něj zregenerovat, nadýchat a nabrat nové síly. Tímto kouzelným prostředím se nechala inspirovat česká kosmetická značka Manufaktura pro její v pořadí již 24. limitovanou edici s názvem Lesní ovoce.

Kdo vyhral

Kdo vyhrál:

Anna Brejličková
Radka Koulová
Stáňa Vávrová

Blahopřejeme! Výherce uvědomíme e-mailem.
• • •

Proč právě lesní ovoce

Lesní ovoce je naší lokální „superfood“ potravinou. Jeho síla spočívá ve vysokém obsahu tělu prospěšných látek, věděli jste však, že má také mnoho blahodárných účinků na pleť a pokožku?

Výtažek z lesního ovoce (z malin, jahod a ostružin) má díky obsahu cenných ovocných (AHA) kyselin, flavonoidů, sacharidů a vitamínu C hydratační a antioxidační účinek na pleť a pokožku a podporuje regeneraci.

V pečlivě vyladěných, vysoce přírodních recepturách limitované kolekce Lesní ovoce jej Manufaktura kombinuje s dalšími úžasnými ingrediencemi – přírodními oleji, ovesným beta-glukanem, panthenolem, kyselinou hyaluronovou a dalšími aktivními látkami pro krásnou pleť a pokožku.

Limitovaná edice voní jako léto a sbírání ovoce v kouzelném lese…

Jiskřivě provokativní vůně v sobě mísí sladké lesní jahody, příjemně trpké ostružiny a šťavnaté maliny, doprovázené svěžími zelenými akordy.

Přivoňte si a zamilujte se do ní i vy. Dokonale provoní vaši pokožku i celou koupelnu a maximálně zpříjemní každodenní péči a relaxaci.

Více informací a nápovědu najdete na manufaktura.cz

Manufaktura si zakládá na lokálnosti, tradici a šetrných recepturách, které jsou plné přírody a krásných vůní.

Značka symbolizuje skutečnou poctivost, originalitu, srdeční vztah a radost z práce.

Kvízová otázka a správná odpověď:

1. Kolik produktů dohromady zahrnuje nová limitovaná edice Lesní ovoce?

C) 8Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci