Kdo vyhrál balíček mix pamlsků od značky Pedigree

21.9.2023 16:30   |   Soutěže
Správná komunikace je klíčem k úspěšnému vztahu nejen mezi lidmi, ale také ve vztahu psa s člověkem. Porozumět si i beze slov může být zpočátku těžké, ale věřte, že pochopit psí řeč a naladit se na stejnou vlnu není nic nereálného.

Kdo vyhral

Kdo vyhrál:

Alena Bubáková
Miloš Duha
Antonín Oliva
Tomáš Synek
Martina Zvonařová
 
Blahopřejeme! Výherce uvědomíme e-mailem.
• • •

Díky moderním metodám výchovy a správnému nastavení odměn můžete s vaším psím parťákem prožívat plnohodnotné chvíle. Pojďte společně s Pedigree zjistit, jak správně využívat pamlsky k odměňování a prožijte spokojený život naplněný vzájemným pochopením.  

V posledních letech se v oblasti tréninku psů využívá přístup moderního tréninku, který je též nazývaný jako klikr trénink. Klikr trénink je metoda, která se používá k jakémukoliv tréninku a označuje správné chování zvířete pomocí kliknutí klikrem. Ten se vždy pojí s odměnou a je to základ celého tréninku nejen psů, ale víceméně jakéhokoliv živočicha.

Významným pomocníkem ve výchově psa jsou odměny ve formě pamlsků, které je dobré mít vždy u sebe. Skvělým pomocníkem na procházky je tzv. pamlskovník, tedy kapsička, kterou si připnete za pás a v níž máte spoustu malých pamlsků.

Jakmile pes dělá cokoliv, co se vám líbí, byť bez vašeho povelu, odměňujte ho. Zvíře se učí neustále, 24 hodin denně, to znamená, že je neustále možnost jeho chování ocenit.  

Chuťovky od Pedigree si váš mazlíček zamiluje. Zapojte se do soutěže a vyhrajte namixovaný balíček různých druhů pamlsků. Je to ideální doplněk na společně strávené chvilky venku, který zároveň poslouží jako odměna za dobře odvedený pokyn. 

Kvízová otázka a správná odpověď:

1. Jakým jiným názvem označujeme moderní trénink?

B) klikr tréninkTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci