Huygens Paris přináší přírodní kosmetiku pro mladou a krásnou pleť

17.11.2022 00:00   |   Tiskové zprávy
Huygens Paris je nová generace luxusní vysoce účinné organické kosmetiky, která vychází z léčivých vlastností přírody a míří na český trh.

Huygens Paris

Tato kosmetická lékárna přináší vysoce kvalitní a zároveň dostupnou bio péči o pleť.

Jejím cílem je pomoci lidem žít přirozeně a zdravěji, proto si zakládá na čistém přírodním z min. 95% veganském složení a ekologickém balení.

Ingredience jsou francouzského původu, stejně jako vlastní výroba. Produkty nejsou testovány na zvířatech.

Vlajkovými produkty značky Huygens Paris, které dobývají svět, je nekompromisní duo denního a nočního elixírů pro krásnou a zdravou pleť bez vrásek.

Kromě 100% přírodní péče poskytne i úžasný smyslový zážitek.
 
Značka vznikla v roce 2013, kdy se v srdci Paříže zrodila v historickém domě alchymisty ze 17. století francouzská apotéka organické kosmetiky Huygens.

Zakladateli jsou pánové Daan Sins a Sébastien Guerra, kteří při jejím vybudování využili svých zkušeností s kosmetikou a luxusem, jež získali při svém působení v L’Oréal a LVMH.

Od té doby si Huygens získává rostoucí přízeň zákaznic po celém světě.

Trio Huygens Paris pro dokonalou pleť. Kombinace, která přináší viditelné výsledky.

Ranní kosmetický rituál zahajte nanesením na omytou pokožku a jemným vmasírováním 3 kapek revitalizačního hyaluronového séra Huygens.

Večer pak odstraníte škody, které na vaší pleti napáchaly přes den stres, suchý kancelářský vzduch, znečištění nebo vítr a další nepříznivé vlivy okolí aplikací 5 kapek nočního regeneračního elixíru Huygens.

Tento olejový elixír pak komplexně stimuluje přirozený noční regenerační proces pokožky po celou dobu spánku.

Denní o pleť pečující rutinu završte nanesením nočního krému Hyguens Élixir, který posílí účinky nočního olejového elixíru pro skutečně viditelné výsledky.

Všechny výrobky Huygens Paris respektují ekologické standardy při výrobě a jsou dodávány v recyklovaných nebo recyklovatelných obalech.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci