Vstupte do světa hebe.com a vydejte se na cestu ke kráse

5.11.2022 00:00   |   Tiskové zprávy
Na český trh vstoupil nový internetový obchod Hebe kosmetikou. Nabízí 20 tisíc produktů různých značek na jednom místě.

HEBE

Najdete zde širokou nabídku pleťové kosmetiky, asijské, přírodní, dermokosmetiky, dekorativní kosmetiky, ale i vlasové péče, parfémů a mnoho dalších produktů.

Zákazníci se mohou těšit na představení nových světově proslulých značek, kosmetických trendů, rituálů, ale i na inovativní složení produktů.

Se značkou Hebe objevíte novou cestu ke kráse.

Hebe, kosmetický řetězec skupiny Jéronimo Martins, zahájil svou mezinárodní expanzi a nabízí nyní českým zákazníkům vynikající škálu produktů pro zdraví a krásu, které potěší i ty největší znalce kosmetiky.

V oblasti péče o pleť nabízí společnost Hebe kromě oblíbených značek také široký výběr dermokosmetiky, tradičně prodávané v lékárnách, a profesionální péči o pleť, tedy značky dostupné pouze v kosmetických salonech.

České ženy budou moci zkusit širokou nabídkou přírodní péče o pleť a dokonce i velmi populární korejskou a asijskou kosmetiku.

Nabídku péče o vlasy obohatí fascinující škála profesionálních značek a většinu žen určitě osloví také nové značky líčidel a vůní.

„Hebe chce uspokojit potřeby všech žen a mužů v oblasti zdraví a krásy a nabízí účinnou kosmetiku za atraktivní ceny na jednom místě. Jako tvůrce kosmetických trendů a dodavatel nových značek jsme hrdí na fakt, že můžeme našim zákazníkům nabídnout řadu dnes již proslulých značek, které uspokojí i ty nejnáročnější,”  říká Sacha Djokic, generální ředitel společnosti Hebe.

Hebe, Vaše nová cesta ke kráse!

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci