SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček na posílení imunity

25.11.2022 00:30   |   Soutěže
Listopad je přímo ideální pro šíření nejrůznějších viróz. Vlhké a lezavé počasí jim přímo nahrává.

SOUTĚŽ Naturevia podzimni imunita

Navíc ne všichni, kteří onemocní, zůstávají doma. Běžně je potkáte v hromadné dopravě i v práci.

Jestliže chcete zůstat fit, měli byste posílit svoji obranyschopnost. K tomu vám pomůže balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, který můžete vyhrát v naší soutěži!

Vše potřebné v jedné kapsli

Imunitní systém je komplexní a potřebuje spoustu látek, aby fungoval správně. Nejdůležitější z minerálů je pro něj zinek, z vitaminů pak céčko a déčko.

Oba tyto vitaminy jsou nezbytné pro život a mají v těle mnoho důležitých funkcí. Budou-li vám dlouhodobě chybět, budete častěji nemocní a unavení.

Proto byste na ně měli myslet a zvláště v této době je svému tělu pravidelně dodávat. U céčka je to snadné. Získáte ho poměrně snadno z potravy, stačí přidat třeba ovoce.

Jeho bohatým zdrojem jsou ale také třeba šípky či rakytník. To s déčkem a zinkem už to tak jednoduché není.

V jejich případě už musíte sáhnout po doplňcích stravy. Než abyste řešili každou jednotlivou látku zvlášť, existuje mnohem snadnější cesta, jak tělu dodat vše potřebné najednou.

Tou je doplněk stravy Naturevia ImunoHelp, jenž obsahuje extra silnou dávku vitaminů C a D3, organicky vázaného zinku a také přírodní extrakty z rakytníku, šípku a echinacey.

Právě tato unikátní směs přispěje k udržení zdraví horních dýchacích cest, což zvláště v době respiračních infekcí oceníte. Navíc stačí jen jedna kapsle denně.

DALŠÍ SOUTĚŽE na portálu ŽenyproŽeny:

O tajemné panenky Shadow High

Supervitamin pro dětskou imunitu

Jak už zaznělo, vitamin D je pro správné fungování obranyschopnosti nezbytný. Jeho dlouhodobý nedostatek může zvýšit riziko respiračních virových onemocnění.

Takže pokud nechcete, aby vaše děti trávily více času v doma v posteli než ve škole či školce, měli byste jim déčko pravidelně podávat.

Navíc vitamin D je u dětí důležitý také pro správný růst a vývoji kostí i zubů. Ideálním zdrojem tohoto supervitaminu je doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt kids, který má podobu chutných cucavých pastilek s pomerančovou příchutí.

Postačí jen jedna pastilka denně a děti budou mít zajištěnou potřebnou denní dávku déčka.

Soutěžte s námi a vyhrajte dvojici přípravků, které podpoří vaši imunitu.

Jak vyhrát v naší soutěži

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 30. listopadu 2022 včetně (nápovědu najdete ZDE). Pro pět správných luštitelů máme připraveny balíčky s doplňky stravy Naturevia, které obsahují ImunoHelp a Vitamin D3-Efekt Kids. Hodnota jedné výhry je cca 400 Kč.
Výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem. Výhry zasíláme na adresy v České republice a také na adresy ve Slovenské republice (pro výherce ze Slovenska).

Kvízová otázka:

1. Kolik mikrogramů vitaminu D obsahuje jedna kapsle doplňku stravy Naturevia ImunoHelp?

A) 10

B) 20

C) 30
———————————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B) nebo 1. C)Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci