Bylinné zubní pasty, které z čištění zubů udělají příjemný rituál

3.11.2022 00:00   |   Tiskové zprávy
Chuť inovovat, ale také výzva oslovit nové zákazníky a zahraničí, to jsou hlavní impulsy, proč Herbadent uvádí tři nové pasty v příchutích, které neznají hranice.

Herbedet zubní pasty

Na základě tradiční receptury sedmi bylinné zubní pasty, tak byly vyvinuty zcela nové pasty, které mají společně s příchutí exotické mučenky, jasmínu nebo svěžích bylin, další nové vlastnosti, které z čištění zubů dělají příjemný rituál.

„Nové zubní pasty zásadně rozšiřují řadu našich zubních past. K tradičním bylinným složkám přidáváme další ingredience, které zaujmou nejen příchutí, ale i pestrobarevným balením. Původně šlo o novinky pro export, ale během procesu testování se ukázalo, že tyto pasty jsou zajímavé i pro českého zákazníka,“ říká k novým pastám Pavel Smažík, majitel společnosti Herbai.

Tři příchutě rozšiřující řadu zubních past

Extrakt z léčivých bylin reguluje množství bakterií a stará se nejen o prevenci zubního kazu, ale také o zdraví dásní a sliznic v dutině ústní včetně jazyka.

Obsažené fluoridy působí preventivně proti vzniku zubního kazu. Patentovaná, jemně lešticí složka, zanechává sklovinu hladkou a odolnou vůči zabarvení, sklovina je trdy světlejší a zářivější.

Vyvážené pěnivosti je dosaženo čistě přírodními látkami, které přispívají k příjemnému čistění zubů.

Herbadent Jasmine (žlutá)

Tradiční byliny jsou obohacené o jasmín, který dodává zubní pastě jemnou a příjemnou chuť. Úžasně vonící kvítky jasmínu jsou oblíbené především pro své uklidňující účinky. Jemné leštící složky pasty pak šetrně odstraňují zubní plak a obsažené fluoridy posilují zubní sklovinu.

Nová pasta je specifická přirozeně bílou barvou.

Herbadent Fresh Herbs (zelená)

Má svěží chuť bylin a je unikátní díky své léty osvědčené receptuře ze sedmi bylin. Příznivci bylinných past jistě ocení ještě jemnější chuť bylin. Obsažené leštící složky šetrně odstraňují zubní plak. Fluoridy pak posilují zubní sklovinu.

Je také specifická příjemnější konzistencí, než je u běžných past obvyklé.

Herbadent Passiofruit (fialová)

Chuť bylin a mučenky otevírá nové zážitky z ústní péče, a tak se stává čistění zubů příjemným rituálem.

Mučenku známe častěji pod označením maracuja (v angličtině pak passionfruit). Právě anglické označení dalo jméno naší novince. Jde o exotické ovoce, které je charakteristické svou nezaměnitelnou vůní a chutí.

Jemné abrazivní složky zubní pasty šetrně odstraňují zubní plak a obsažené fluoridy posilují zubní sklovinu.

Specifická je pro tuto pastu přirozeně bílá barva.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci