Čerpejte pohodu v přírodě s podzimní kolekcí značky Columbia

17.10.2022 00:00   |   Komerční články
Značka Columbia Sportswear přichází letošní podzim s ucelenou kolekcí, která vás obleče do rozmarů podzimního počasí od hlavy k patě.

Cerpejte dusevni pohodu - Columbia

Díky řadě oceňovaných technologií vás tak ochrání před deštěm, větrem i chladem bez jakéhokoliv kompromisu.

Vy se naopak budete moci věnovat toulkám v přírodě, po horách či v lese a čerpat z přírody sílu a duševní pohodu, načerpat energii v rámci tzv. ekoterapie.

Ta je ideální pro všechny věkové skupiny a velmi prospívá duševnímu i fyzickému zdraví.

Je již dobře zdokumentováno, že pobyt v přírodě může zmírnit stres a pomoci s pocity úzkosti či deprese.

Může dokonce zlepšit paměť a kognitivní funkce, ale také zlepšit fyzickou kondici, jako je vytrvalost, obratnost a pohyblivost.

Pomáhá odbourávat únavu i různými zdravotními problémy. Lidé se při pohybu v přírodě cítí uvolněněji a tak i více a lépe komunikují.

Nebojte se tohoto uvolňujícího dobrodružství, není špatné počasí, jen špatné oblečení.

I nevyzpytatelný podzim má své neopakovatelné kouzlo, které se vám vryje do paměti.

Proto je potřeba, abyste si pobyt v přírodě co nejlépe v celkové pohodě užili a co nejvíce z něj také vytěžili, mít i správné oblečení a vybavení.

Na podzimní toulky přírodou je ideální oblečení vrstvit, abyste mohli lépe reagovat na měnící se teplotu a počasí.

Využijte technické materiály, které vám zajistí prodyšnost, nepromokavost a teplo, ale zároveň neprofouknou.

Jako mezivrstva je ideální fleecová bunda, na kterou stačí pak lehká voděodolná větrovka nebo lehce zateplená bunda využívající například i termoreflexní technologie Columbia Omni-Heat.

Bundy volte lehké, neobjemné a pohodlně sbalitelné třeba do kapsy bundy nebo ty vybaveny systémem intercharge, který umožňuje do vnější bundy vepnout  jako tepelnou mezivrstvu další bundu.

To vše naleznete v nové podzimní kolekci outdoorového experta – značky Columbia, která nabízí např. špičkovou voděodolnou technologii OutDry, kterou oceníte u oblečení, ale zejména pak u obuvi.

Nebo velmi pokročilou termoreflexní technologii Omni-Heat Infinity.

Kromě funkčnosti se kolekce pyšní propracovanými střihy, atraktivními barvami a vzory, které lze skvěle sladit do stylového outfitu.

Kolekci Columbia je k dostání ve značkových prodejnách Columbia v pražském OC Letňany, ale také v řadě e-shopů jako například www.sportisimo.cz/columbia, www.sportovna.cz, www.4camping.cz

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci