JJ68 - to je od Jaromíra Jágra pro zdraví a kondici

15.6.2022 00:00   |   Tiskové zprávy
Nová značka JJ68 vznikla z vrozené potřeby hokejové legendy Jaromíra Jágra dát všem to, co pomáhá jemu.

Jaromír Jágr

Jsou tady potravinové doplňky, kosmetika a další produkty z většiny českého původu, vyvinuté a vyrobené u nás. Založené na spojení sil přírody a vědy. Pomáhají udržet se v kondici, v pohodě a zdraví. Žít aktivně, cítit se každý den co nejlépe.

„Tělo sportovce je jako špičkový motor. Stejně výkonný, ale i citlivý. Proto se musíte denně starat o všechny jeho součásti a systémy.“ Jaromír Jágr.

Jaromír Jágr je českou legendou, ikonou lásky a oddanosti sportu. Bez nadsázky lze tvrdit, že se zařadil po bok nejuznávanějších sportovců všech dob.

Po Wayenovi Gretzkém je druhým nejproduktivnějším hráčem světa. A jediným, který ještě v padesáti letech hraje profesionálně. NHL s puncem neproduktivnějšího a nejdéle hrajícího hokejisty opustil v úctyhodných 46 letech.

Příběh značky JJ68

Jaromír Jágr hledal, jak by to, čemu ho sport a život naučili, mohl předat. Co by pomohlo k psychické a fyzické harmonii všem. Vrcholovým i rekreačním sportovcům, ale také lidem s nejrůznějšími hendikepy, které jim brání v aktivním životě.

Zaměřil zde proto svůj tah na tuto branku a založil si vlastní značku JJ68. Dal jí své jméno a zkušenosti, pověst. V každém z produktů je hoho vlastní otisk.

Našel síly přírody a vytvořil svou značku potravinových doplňků, ozdravné kosmetiky a dalších produktů, mezi nimiž si každý najde ty, které budou pomáhat právě jemu. Ví, co funguje. A chce se o své poznatky podělit.

Spojil se s mnoha experty. Zmonitoroval svět, aby našel produkty – potravinové doplňky a podobně –, jejichž účinky by ho na vlastním těle přesvědčily o své prospěšnosti.

O tom, že umějí pomáhat nejen špičkovým sportovcům, ale také normálním lidem. Ať už sportují nebo ne. Lidem s aktivním přístupem k životu, kteří pečují o své zdraví, protože se prostě chtějí každý den cítit co nejlépe.

Značka JJ68 se dělí na tři řady:

  • PERMORMANCE
  • BE WELL
  • FOR YOUR PET

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci