Pojďte si hrát do Hamleys, nevšedního zážitkového hračkářství

2.6.2022 00:00   |   Tiskové zprávy
Již šest let baví pražské Hamleys své návštěvníky, propojuje generace a zprostředkovává nevšední zkušenosti, jejichž pojítkem je zábava.

Hamleys

Toto fenomenální hračkářství není obyčejným obchodem s hračkami, ale je doslova zážitkovým světem, ve kterém si každý přijde na své.

Nejen dětem nabízí Hamleys různé herní i edukativní zážitky. Ať je slunce nebo mráz, Hamleys je místem, kde se zabaví celá rodina, i místem, kam se rádi chodí pobavit rodiče s dětmi různého věku i teenageři. Najdete zde nepřebernou nabídku hraček a zážitků, které vrátí každého do bezstarostných dětských let.

Svojí velikostí, více než 4000 m², se pražské Hamleys řadí k největším hračkářstvím v Evropě. Pod jednou střechou se zde nachází nepřeberné množství moderních i klasických hraček, přičemž některé z nich si mohou děti rovnou vyzkoušet.  Vybere si opravdu každý, jsou zde atrakce pro nejmenší děti, mládež, ale i pro dospělé.

Hamleys PASS promění návštěvu v jedno velké dobrodružství

Vstupy na jednotlivé atrakce lze zakoupit samostatně nebo využít novinku Hamleys PASS. S touto univerzální vstupenkou, která umožňuje vstup na všechny atrakce ušetříte 25 % v porovnání s individuálními vstupenkami!

Kolotoč, zrcadlové bludiště, virtuální realita, motýlí dům, nejmodernějších arkádové hry i laser game aréna. A jako bonus k tomu si mohou návštěvníci udělat památeční fotku na zeleném plátně a nechat si ji vytisknout přímo na prodejně.

Hamleys PASS se nemusí uplatnit najednou, má platnost 12 měsíců a není vázaný na osobu.Toto umožňuje zákazníkům si sestavit program podle svých představ a využít Hamleys PASS naplno.

A co můžete od zážitkových atrakcích očekávat?

Hned v přízemí nelze přehlédnout obrovský ozvučený Benátský kolotoč plný atraktivních dřevěných koníků a pohodlných královských kočárů. Ročně se na něm sveze 70 tisíc návštěvníků.

Předškoláci si mohou užít vzrušující atmosféru na závodním automobilovém okruhu a závodit se sporťákem nebo se stát součástí stavebního projektu! Na bagrech tak mohou kluci a holky pomocí volantů, páček a knoflíků hloubit jámy a přemisťovat 12 tisíc barevných míčků.

Hromadu legrace a zkoušku orientačních schopností zajistí návštěva zrcadlového bludiště, které je plné světelných i laserových efektů a zvukových kulis.

Užít si v centru města trochu přírody? Navštivte Papilonii, ve které se simulují přirozené podmínky pro zdravý a aktivní život exotických motýlů. V tomto originálním motýlím domě ve stylu amazonské džungle s prvky aztécké civilizace si užijete přímý kontakt s přítomnými motýly.

Potřebujete-li se vy i děti trochu fyzicky vybít, pokračujte do arkádové herny Game City, která nabízí úplně nový level zábavy.

Naprosto výjimečným zážitkem pro hráče ve věku 8+, rodiny či skupiny přátel, je virtuální realita DIVR, která nabízí setkání s Golemem v magickém prostředí rudolfínské Prahy. Nebo se ponořte do napínavého útěku z podzemní základny Arachnoid.

Další atrakcí pro celou partu je moderní laserová hra Mercuria, která nabízí akční zážitek a zároveň cestu kolem světa. Mercuria je také skvělé místo pro narozeninové oslavy protože v den narozenin hraje oslavenec vždy zdarma!

Více informaci na hamleys.cz

r Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci