Miracle Pure - zázrak v jedné minutě

9.1.2022 00:00   |   Komerční články
Najít ten pravý make-up, který splní veškerá naše očekávání, někdy vyžaduje dost trpělivosti. Někdo touží po plném krytí a téměř dokonalém vzhledu, někdo zase preferuje přirozenost. Dnes vám přinášíme tip na make-up, který by mohl splnit vaše očekávání.

Max Factor

Je totiž středně krycí a zároveň pečující. Takový malý zázrak v jedné tubičce – Miracle Pure, první make-up od značky Max Factor, který zároveň plní funkci péče o pleť. Jeho složení je opravdový zázrak.

Obsahuje totiž 89% ingrediencí, které se o vaši pleť postarají a vyživí ji. Díky svému unikátnímu kolagenovému komplexu a obsahu kyseliny hyaluronové posílí přirozenou pružnost vaší pleti a dodá jí tak mladistvější vzhled.

Hydratační komplex pak zajistí dostatečnou hydrataci po dobu až 24 hodin. Lehounké složení make-upu Miracle Pure je obohaceno i o vitamín C a řadu antioxidantů, které pleti pomáhají čelit znečištěnému ovzduší.

Již delší dobu se mluví o potřebě chránit pleť nejen před znečistěným ovzduším, ale také před škodlivým vlivem slunečního záření, a to nejen v létě. Mnoho dermatologů tudíž doporučuje do každodenní rutiny zařadit přípravky s obsahem ochranného faktoru proti UVA a UVB záření.

Nový make-up Miracle Pure obsahuje SPF30PA+++ UVA/UVB, což znamená, že vaše pleť je účinně chráněna proti UV záření až po dobu 8 hodin. Složení tohoto malého zázraku bylo navrženo tak, aby přirozeně oživilo vzhled suché a unavené pleti a zároveň ji nijak nezatížilo.

Make-up je dermatologicky testován a je vhodný i pro citlivou pokožku. Vybrat si můžete ze šesti středně krycích a vrstvitelných odstínů, které se skvěle nanášejí, příjemně voní a vaši pleť v mžiku zdokonalí.

Dopřejte své pleti péči a krásu v jednom kroku s novým Miracle Pure make-upem od Max Factor.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci