Čaj o páté – pouhý rituál nebo součást zdravého stylu?

25.12.2021 00:00   |   Tiskové zprávy
Funkční bylinné a zelené čaje AHMAD TEA z nové řady NATURAL BENEFITS posílí imunitu, dodají energii i důležité vitaminy a minerály, ale především mají díky 100% obsahu pečlivě zvolených přírodních ingrediencí lahodnou chuť, kterou si zamilujete.

Ahmad Tea

Zdravý a vyvážený životní styl – „pojem“, který slýcháme stále častěji, bezesporu po něm stále častěji i zatoužíme, ale jak ho docílit? Každodenní shon, stres, práce, rodina, nekonečné úkoly a povinnosti, které se na nás valí ze všech stran.

Jak v tom tempu najít chvilku klidu pro sebe? Zní to jako nadlidský úkol, ale není tomu tak. Nevěříte? Důležité je rozhodnout se
a začít! Postupně, pomalými krůčky, neklást si příliš vysoké cíle a v neposlední řadě, využít správných pomocníků.

A k nim jednoznačně patří bylinné a zelené funkční čaje AHMAD TEA z nové řady NATURAL BENEFITS, která byla speciálně navržena právě na podporu zdravého a vyváženého životního stylu. Seznamte se, prosím...

BEAUTY – funkční čaj na podporu krásy

Harmonická směs listů kopřivy a voňavé citronové verbeny s ovocnou, broskvovou chutí.

 


IMMUNE – funkční čaj na podporu imunity

Spěch, stres, únava, nepravidelná či nekvalitní strava, to vše jsou faktory, které ohrožují naši přirozenou imunitu. Pokud přičteme zimní sezónu, období chřipek a virových infekcí, pak je pravidelná a dlouhodobá podpora imunity absolutní nezbytností. A to jak pro tělo, tak pro duši.

SLIM – funkční čaj na podporu hubnutí

Osvěžující máta a meduňka v harmonické kombinaci zeleného čaje, kopřivy a jihoamerického maté, dávají tomuto čaji plnou, stimulující chuť. Je skvělou alternativou ke slazeným nápojům či ovocným džusům, a je tím správným pomocníkem na cestě ke snižování tělesné váhy.

ENERGY – funkční čaj na doplnění energie

Energizující směs bylin a semen guarany, skořice a grapefruitu, dokáže skvěle povzbudit. Každý občas potřebujeme maličko „nakopnout“, abychom dobili baterky a zvládli všechny povinnosti.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci