Kdo vyhrál přípravky Naturevia, které nastartují imunitu vašich dětí

25.11.2021 10:30   |   Soutěže
Děti často trápí respirační potíže, před kterými je jejich oslabený imunitní systém nedokázal ochránit. Chcete-li to změnit, pořiďte si kvalitní doplňky stravy Naturevia s vitaminem D a probiotiky, které podpoří jejich přirozenou obranyschopnost. V naší soutěži jste je mohli vyhrát.

Naturevia

Kdo vyhrál:

Oldřiška Šímová
Dan Kostlán
Věra Rulíková

Blahopřejeme! Výherce uvědomíme e-mailem.
• • •

Supervitamin pro imunitu

Déčko je základ. Pro správné fungování imunitního systému je nepostradatelné. Jeho dlouhodobý nedostatek zvyšuje riziko respiračních virových onemocnění. Navíc vitamin D je u dětí důležitý také pro správný růst a vývoji kostí i zubů.

Proto byste jim ho měli pravidelně dávat. Ideálním zdrojem tohoto supervitaminu je doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt kids, který má podobu cucavých pastilek s pomerančovou příchutí. Postačí jen jedna pastilka denně a děti budou mít zajištěnou potřebnou dávku.

Probiotika pro pohodové zažívání

V rámci posilování obranyschopnosti nesmíme zapomínat ani na zažívání. Právě střeva a v nich sídlící mikrobiom jsou totiž nejdůležitějšími orgány imunity. K tomu, aby byly ve formě a dokázaly čelit každodennímu náporu, nám nejlépe pomohou probiotika. K dostání jsou speciální přípravky pro děti, k nimž patří i Naturevia Laktobacílky, které mají podobu cucavých pastilek s ovocnou příchutí, takže dětem chutnají.

Soutěžte s námi a vyhrajte balíček, který je určen k podpoře imunity dětí. Jsou přece to nejdůležitější, co máme, a všichni si přejeme, aby zůstaly zdravé a mohly chodit do školy či školky.

Kvízová otázka a správná odpověď:

1. Kolik miliard živých probiotických mikroorganismů obsahuje minimálně jedna pastilka přípravku Naturevia Laktobacílky?

C) 1,2Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci