SOUTĚŽ: Nápady na veselé dárky

23.11.2021 00:30   |   Soutěže
Necháváte si každý rok nákup dárků na poslední chvíli? Zapomeňte na stres a potěšte své blízké veselými kousky z nabídky Dedoles ještě dnes. Jeden dárek – veselé papuče - můžete vyhrát v naší soutěži.

soutěž

Dedoles veselé svetříky jsou tím pravým dárkem pro každého. Unisex střih se krásně přizpůsobí vašim křivkám, a to bez jakéhokoliv nepříjemného odírání. Jemná bavlna a akrylová vlákna, díky kterým získal materiál rychleschnoucí schopnost, zabezpečí pohodlí během celého nošení.

Na otravné „hryzání“ přitom můžete taky zapomenout. Navíc vás kvalitní látka ušetří zdlouhavého žehlení. Stačí si zvolit tu správnou velikost. V nabídce jsou pro vás připravené kousky od S až po 2 XL.

V teple a krásná

A co takhle potěšit svou polovičku teplým kardiganem? Dlouhý bavlněno-akrylový úplet sahající až pod kolena je tím pravým dárkem. Pohodlné nošení zaručí i zúžený střih v oblasti zápěstí, který navíc nepropustí zimu za žádných okolností.

Veselé čelenky proti zimě

Pamatujete si na dobu, kdy jsme jako děti nosily pletené čelenky? Měkké a pohodlné pletené čelenky s flísovou podšívkou vás zahřejí při oblíbených zimních aktivitách, ale můžete je nosit i jako designový kousek do města.

Teplé čepice pro ženy, děti i muže

Dedoles pro své zákazníky vytvořil dokonalou pokrývku hlavy, která ochrání před chladem a zároveň rozveselí celou rodinu.

Čepice s teplou podšívkou a hravou bambulí v zářivých barvách a typickým zimním designem potěší malé i velké milovníky sněhových radovánek.

DALŠÍ SOUTĚŽE na portálu ŽenyproŽeny:

S Yves Rocher do zahrady zázraků!


Šála jako stylový doplněk

Díky Dedoles šálám vám na krk už nikdy zima nebude. Svůj oblíbený pestrobarevný design si najdou ti nejmenší, ale i ženy a muži.

Máte rádi tučňáky, pandy, pivo, sněhuláky, srnky či medvědy? Velcí i malí milovníci veselosti si přijdou na své.

Pletené rukavice proti chladu

Zima, sníh a chlad už nebudou pro vaše ruce žádný problém. Díky měkkým a teplým pleteným rukavicím od Dedoles, budou vaše končetiny v pohodlí, jaké si zaslouží. Speciální látka na konečcích palců a ukazováků navíc umožní ovládání dotykového displeje mobilního telefonu.

Dedoles nezapomněl ani na naše drobečky, a i pro ně vytvořil tři páry rukavic, ze kterých je každá jiná, ale spolu tvoří dokonalý pár. Na své si přijdou malé slečny i malí šibalové. Rukavice si můžete sladit s šálou, čepicí i čelenkou a strávit zimu plnou veselosti.

Veselé papuče Dedoles

Dalším tipem na veselý dárek jsou papuče pro dospělé i pro děti. Stačí si vybrat oblíbený motiv a můžete rozdávat radost svým blízkým i sobě. Svůj oblíbený vzor si najde zaručeně každý. Pohodlné nošení zabezpečí měkká paměťová pěna a teplo zase příjemná podšívka.

Pro dárky se zastavte v prodejnách a kioscích Dedoles, nebo všechny najdete na webu dedoles.cz, kde hledejte i nápovědu pro kvízovou otázku.

Jak vyhrát v naší soutěži?

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 28. listopadu 2021 včetně. Pět správných luštitelů obdrží pár veselých papučí Dedoles, velikost 38.
Výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem. Výhry zasíláme na adresy v České republice a také na adresy ve Slovenské republice (pro výherce ze Slovenska).

Kvízová otázka:

1. Na kolika prodejních místech v Praze si můžete koupit veselé dárky Dedoles?

A) 6

B) 10

C) 2
———————————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B) nebo 1. C)

Soutěžní formulář

Zavazujeme se, že vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.
Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci