Columbia Sportswear přichází se zlatou novinkou, která udrží teplo

11.10.2021 00:00   |   Komerční články
Značka Columbia Sportswear uvádí technologii Omni-Heat Infinity, která je novou generací oblíbené a mezinárodně oceňované termoreflexní technologie Columbia Omni-Heat.

Columbia Sportswear přichází se zlatou novinkou, která udrží teplo

Novinka představuje pozoruhodný zlatý metalický podšívkový materiál, jehož vzor byl vědecky vyvinut a navržen s cílem zajištění optimálního tepla a prodyšnosti.

Vylepšený systém vzoru Omni-Heat Infinity v podobě zlatých metalických teček, inspirovaný reflexní technologií používanou NASA, odráží a udržuje přirozené tělesné teplo. Dodává okamžité teplo při zachování lehkosti oblečení, aniž by byla ohrožena prodyšnost nebo byl přidáván objem. Nová technologie poskytuje zvýšení reflexního tělesného tepla o 40 procent.


 
“Omni-Heat Infinity rozšiřuje naši nejprodávanější platformu patentovaných technologií a těšíme se, až tuto revoluční novinku představíme v rámci největší kampaně Columbia v naší 83leté historii, “ říká Joe Boyle, prezident značky Columbia.

Mezi klíčové kusy Columbia pro podzimní a zimní sezónu 2021 s technologií Omni-Heat Infinity patří jedinečná teplá a zároveň lehká bunda Columbia Labyrinth Loop s recyklovaným syntetickým zateplením, která lze zabalit do vlastní kapsy bundy. Je vhodná pro každodenní nošení I na náročnější treky.

Nebo stylová parka Columbia Marquam vhodná pro pohodu ve městě. Columbia Titan Double Wall Hybrid Jacket je lehká hybridní bunda vybavená  technologií Omni-Heat Infinity a dvojitou vnější stěnou blokující vítr, déšť i vlhkost. Je lehká a neobjemná a může sloužit samostatně nebo jako mezivrstva.

Několik stylů zimní obuvi Columbia je vybaveno technologií Omni-Heat Infinity, včetně funkčního nového Bugaboot Celsius pro muže a ženy a dámské obuvi Slopeside Peak Luxe, které nabízejí lehký komfort a všestrannost pro různé chladné podmínky.

Kolekci Columbia s novou technologií Omni-Heat Infinity je k dostání ve značkových prodejnách Columbia v pražském OC Letňany, v brněnské Olympii a olomoucké Šantovce, řetězci Sportisimo, Hervis, v Urban Store, ale také v řadě e-shopů.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci