SOUTĚŽ: Ať čistý domov naplní oblíbená vůně!

15.10.2021 00:30   |   Soutěže
Značka Frosch přináší do našich domovů kouzlo vůně a příjemné atmosféry. Vyhrajte v naší soutěži, abyste mohli svůj domov vyčistit a zároveň provonět oblíbenou vůní.

soutěž

Frosch přichází s malinovou inspirací a dále pak s řadou levandulovou. V malinové i levandulové řadě značky Frosch najdete jak malinové čisticí prostředky jako Čistič vodního kamene s malinovým octem, Prostředek na mytí nádobí Malina tak i přípravky na toaletu.

Pojměte nejbližší úklid udržitelně a pusťte se do boje za čistší domov s oblíbeným Frosch Univerzálním octovým čističem, který využijete při úklidu celého bytu. Účinně odstraňuje vodní kámen a pohlcuje pachy.

Frosch Hygienický čistič Levandule zajistí hygienickou čistotu koupelny i toalety. Vedle skvělého pocitu z čistého a uklizeného bytu se můžete radovat i z ohleduplné volby pro naši planetu. A přitom všem i nádherně voní.

O čistotu toalety se postará WC gel, který důkladně odstraňuje nečistotu, vodní i močový kámen. WC blok Malina zabraňuje vzniku vodního kamene a udržuje toaletu čistou díky pěně, která vzniká při každém spláchnutí.

Frosch Prostředek na mytí nádobí Malina má pH neutrální složení a tak je šetrný k vašim rukám. Díky koncentrované receptuře odstraňuje i silnou mastnotu a nečistoty. Zanechává čisté a lesklé nádobí s příjemnou vůní.

DALŠÍ SOUTĚŽ na portálu ŽenyproŽeny:

O doplňky stravy, které nakopnou vaši imunitu

Příroda ve své největší síle

Produkty Frosch spojuje vysoce účinné složení na bázi přírodních látek, ohleduplnost k životnímu prostředí a šetrnost k lidské pokožce. Ingredience jako soda, ocet, citron a další osvědčené suroviny ve vyvážené kombinaci jsou účinné, v přírodě zcela biologicky odbouratelné, a navíc jsou bezpečné pro nás a náš domov.

Základem čisticí levandulové řady je levandulový olej, který má vedle příjemné vůně, prokazatelné hygienické účinky. Čističe z malinové řady úspěšně bojují s vodním kamenem za pomoci malinového octu.

Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem s praktickým rozprašovačem zbaví vaši koupelnu usazeného vodního kamene a dalších nečistot díky síle koncentrovaného malinového octa.

O vaši toaletu se bezpečně postará Frosch WC gel s vůní levandule, maliny, citrónu anebo máty. Vyzkoušejte také nový Frosch WC blok s unikátním recyklovatelným PET držákem a čisticími kuličkami se složením, které je šetrné k životnímu prostředí.

Nedocenitelným pomocníkem v domácnosti jsou univerzální čističe Frosch, které jsou baleny v praktických litrových lahvích a využijete je od podlahy, přes vanu, kuchyňskou linku až po okna.

A se speciální řadou čističů Frosch se snadno postaráte také o povrch sklokeramického sporáku, všechny typy podlah, dřevěný nábytek, LCD obrazovky i skleněné plochy a zrcadla.

Jak vyhrát v naší soutěži?

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 20. října 2021 včetně (nápovědu najdete ZDE). Trojice výherců získá přípravek balíček čističů Frosch - kombinaci levandulových a malinových produktů v hodnotě 600 korun.
Výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem. Výhry zasíláme na adresy v České republice a také na adresy ve Slovenské republice (pro výherce ze Slovenska).

Kvízová otázka:

1. Osvědčenými surovinami společnosti Frosch v přírodě zcela biologicky odbouratelné, a navíc bezpečné pro nás a náš domov, jsou

A) saponát, ocet, citron

B) soda, ocet, alkohol

C) soda, ocet, citron
———————————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B) nebo 1. C)

Soutěžní formulář

Zavazujeme se, že vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.
Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci