Kdo vyhrál tuhý šampon, který šetří vaše vlasy i přírodu

13.9.2021 10:30   |   Soutěže
V naší soutěži jsme hráli pět balíčků s tuhým šamponem, který šetří vaše vlasy i přírodu. Jde o novinku od KLORANE, francouzské botanické a eko-zodpovědné značky z lékáren.

Klorane

Kdo vyhrál:

Jitka Zevalová
Petra Musilová
Katka Pátečková
Václav Havlena
Jarmila Horová

Blahopřejeme! Výherce uvědomíme e-mailem.
• • •

Tuhý šampon s mangem vyživí a hydratuje do hloubky suché vlasy již po 1. použití. Je vhodný pro celou rodinu, včetně dětí od 3 let.

Tuhé šampony jsou vhodnou alternativou k používání klasických šamponů, protože obsahují vysoké procento složek přírodního původu, naopak neobsahují sulfáty, mýdlo, silikony a minerální oleje, díky čemuž jsou šetrné k vlasové pokožce a vlasům. Vlasy jsou silnější, lesklejší a vypadají zdravě.

Tuhé šampony jsou také šetrné k přírodě. Mají bioodbouratelné složení, papírový obal,  který bývá vyroben ze 100% recyklovaného a recyklovatelného papíru a zároveň se při jeho výrobě šetří vodou, o více než 90 % oproti klasickému šamponu.

Kromě toho vám také dlouho vydrží, např. 80g balení odpovídá dvěma 200ml flakonům šamponu. Je praktický i na cesty, rozhodně se nemůže stát, že se rozlije v zavazadle.

Použití se nemusíte bát, napěníte ho jen ve vlhkých dlaních nebo přímo na mokrých vlasech, vmasírujete a důkladně opláchnete. Pak už jen použijte váš oblíbený kondicionér, masku nebo bezoplachovou péči a vlasy upravíte běžným způsobem.

KLORANE pěstuje mangovníky v Indii v souladu s okolním ekosystémem. Plody manga se sklízejí ručně a jader usušených přirozeně na slunci se lisováním za studena získává mangové máslo bohaté na esenciální mastné kyseliny a polysacharidy s blahodárnými účinky na suché a devitalizované vlasy.

Kvízová otázka a správná odpověď:

1. Řada Klorane s mangovým máslem na suché vlasy obsahuje kromě tuhého šamponu klasický šampon, balzám, masku a dvoufázový bezoplachový olej. Kolik procent složek přírodního původu obsahuje maska s mangem?

C) 98Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci