Kdo vyšperkuje dětem penál školními potřebami Kores

9.9.2021 10:30   |   Soutěže
V naší soutěži k začátku školního roku jsme hráli o pomocnou ruku, kterou podává kamarád Kores k úspěšnému zvládnutí všech povinností i zájmů vašeho školáka. Balíček školních potřeb od Kores dostanou tři výherci.

Kores

Kdo vyhrál:

Lucie Drottová
Markéta Srpková
Šárka Podlesná

Blahopřejeme! Výherce uvědomíme e-mailem.
• • •

Kores je rodinným výrobcem, inovátorem kancelářských, školních a kreativních potřeb. V současné době nabízí ucelený školní sortiment s důrazem na kvalitu, ergonomii, funkčnost a atraktivní design.

Je toho hodně, co děti během školního roku potřebují. Pro začátek se podívejme do penálu. Nepotřebuje něčím doplnit?

Tužka jako základ!

Kores má v nabídce hned několik typů tužek - Dráček, Mathmagic a Jumbo Coach - grafitové tužky, které mají trojhranný ergonomický tvar, který děti naučí správnému úchopu psacích potřeb.

Všechny jsou vyrobeny z vysoce kvalitního lipového dřeva pro snadné ořezávání a mají tvrdost 2-HB. Mathmagic s malou násobilkou pomůže při matematice, Jumbo Coach se zase odlišuje ¾ délkou, která je ideální pro malé školáky a předškoláky.

K tužce je potřeba ořezávátko...

Mají vysoce kvalitní ocelové čepele, které zajistí snadné a spolehlivé ořezávání. Dalším velkým bonusem jsou zásobníky, tudíž je možné ořezávat kdykoliv a kdekoliv.

Deposito a Snappy jsou k dostání v několika barevných variantách a mají dvojité ořezávání pro standardní i Jumbo velikost.

Migoo, dvojité ořezávátko s originálním designem,Sacapuntas, které je díky své malé velikosti skladné a vejde se do každého penálu.

Dvojité ořezávátko ve tvaru ducha Spooky – fluorescentní víčko, které ve tmě svítí!

...a občas i guma

Pryží je u Koresu také několik: bílé KE 20 a KE 30, Neon ve čtyřech neonových barvách a trojhranná Trino, letos také v černé barvě.

Nabídku tvoří vysoce kvalitní PVC pryže, které zajistí jemné a čisté gumování, nešpiní a neobsahují žádné brusné částice. Dostupné jsou v balení na blistru nebo v display boxu.

Bez pastelek to nejde

Z pastelek od Koresu musíme zmínit Kolores a Kolores Jumbo – vynikají jasnými a intenzivními barvami díky vysokému obsahu pigmentu. Navíc jsou vyrobené z lipového dřeva pro snadné ořezávání.

Pastelky v Jumbo velikosti s extra jemnou a silnou tuhou o průměru 5 mm jsou ideální pro použití v mateřských školách a pro předškolní výchovu a pro děti školou povinné.

A v roce 2021 jsme si pro vás připravili hned několik novinek – Kolores Style – nádherné designové pastelky ve dvou sadách –15 ks balení = 12 standardních barev + 2 metalické + 1 neonová a 26 ks balení = 12 standardních barev + 6 třpytivě metalické + 4 neonové + 4 pastelové barvy.

Kolores Pastel – trendy pastelové odstíny v balení po 12 a 24 kusech.

Kolores Magik – jedinečné gumovatelné pastelky v sadě po 12 kusech.

A co se týká podtrhávání a obtahování, nesmíme zapomenout na K–Marker Whiteboard s tenkým hrotem. Vysoce kvalitní popisovače na neporézní povrchy jsou neodmyslitelným pomocníkem při trénování psaní na bílé tabulky ve školách.

Vodové a temperové barvy

Vodové barvy Akuarellos mají 12 intenzivních a zářivých barev s vysokou krycí schopností, štětec je v balení zdarma. Zaujmou unikátním designem - obal lze totiž uchopit jako malířskou paletu.

Temperové barvy v tubách v 12 intenzivních odstínech vynikají vysokou krycí schopností a unikátním patentovaným omyvatelným obalem, který lze uchopit jako malířskou paletu. Krásně se s nimi pracuje při malování na papír, karton, nebo plátno.

K rozvoji jemné motoriky a představivosti

Nemůže chybět ani vašemu dítěti – Kores připravil Plastelínu v 10 intenzivních a zářivých barvách, netoxickou, bez zápachu. Vydrží dlouho pružná a nezanechává barevné skvrny.

Kružítko a pravítko nesmí chybět

Sáhněte třeba po Kružítku Grafiko Neon v praktické plastové uzavíratelné krabičce s univerzálním adaptérem a náhradními tuhami.

Pravítko Elastik 30 a 15 cm od Koresu je kvalitní ohebné pravítko bez toxických ftalátů, které nerozmazává linku a má snadné řádkování - přednastavená výška řádku 0,5 cm a 1 cm. Dostanete ve 4 barevných variantách.

Pro ty, kdo chtějí něco méně ohebného máme připravené Transparentní pravítko 30 a 15 cm, ve dvou barevných variantách.

Často přijde čas na vystřihování

K tomu se hodí kvalitní nůžky z nerezavějící oceli se soft úchopem, pro předškoláky od 4 let Dětské se zaoblenými špičkami, pro větší od 6 let Školní 14 cm. A také novinky – dětské nůžky ABC – ve čtyřech krásných barvách a s pohodlným trojúhelníkovým úchopem. Trendy Birdy – čtyři originální barevné kombinace a poutavý design.

A když se chvíli stříhá, obvykle se poté lepí. Kores proto nabízí Lepicí tyčinky, které obsahují glycerin pro jemné lepení všech druhů papíru. Lepí trvale za 60 sekund a neobsahují žádné toxické látky. Pro maminky důležitá vlastnost: snadno vypratelné i ve studené vodě!

Kvízová otázka a správná odpověď:

1. Po kolika kusech nabízejí pastelky Kolores Pastel trendy odstíny?

C) po 12 a 24 kusechTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci