Diskuse ke článku:
I můj přítel flirtuje na internetu. Má náš vztah budoucnost?

zpět na článek

Přidat příspěvek

Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!

ještě zbývá znaků

89 + 2 =
Přidat příspěvek
Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!
9

To je snad jasné

21.1.2018    |    09:53    |    od: Patrik    |    reagovat
Náhodou jsem zavítal na tuto stránku, když jsem hledal odpověď na něco, co vlastně už vím. Snad tedy dalším takovým, jako jsem já, pomůže můj názor.
Jestliže jste zamilované a dáváte to partnerovi najevo, přičemž on do vás zamilovaný není, tak se přesně i podle toho chová (a bohužel se už, jako na začátku, nezamiluje). Je jedno, co říká, co slibuje, na co to svádí. Pokud by miloval, nechoval by se tak. Chová se tak proto, že vás má jisté. Zavolá a vy skočíte? Když ale něco potřebujete vy, má partner na všechno dost času? No, vidíte!
A co dělat? Nejspíš vůbec nic. Chápu, že chcete změnu, ale to byste ho nesměly milovat a musely se začít chovat jako on. Pak ho ovšem nebudete milovat a proč s ním tedy dál zůstávat?! Není to tak?
Jedná se o svízelnou situaci, kdy chvilkově pomáhá promluvit si a dát, jak se říká, partnerovi nůž na krk. Nakonec to ale povede ke stejnému – k rozčarování, k postupnému odmilování a konci. Skutečně pomůže, a to asi samy tušíte, pouze správný výběr partnera. Tím myslím někoho, kdo vás nebude brát jako samozřejmost, i když mu budete prokazovat náklonnost. Většinou je to člověk, který má pár vztahů za sebou a dokáže si některých věcí víc vážit. Ale je mi jasné, že toto jste zřejmě slyšet nechtěly :)
8

Bouda

12.10.2016    |    11:21    |    od: Ella    |    reagovat
Dobrý den, měla jsem tušení - prostě, nějaký smysl mi říkal, že něco není dobře. Přítel si psal s kolegyní z práce. Na to jsem, bohužel, přišla a domnívala se, že to skončilo. Ale, to jsem si jen myslela. Zhruba za měsíc jsem totiž zjistila, že si s ní zase píše, ovšem z jiného profilu :-(
Přítel tehdy vše smazal, jenže, nedalo mi to a ušila jsem na něj boudu. Napsala jsem mu pod jiným jménem. On pak sice doma přiznal, že mu napsala nějaká žena, ale hned tvrdil, že jí odepíše, že má mně... jenže v emailu jsem měla něco jiného - přítel tam žádá o foto. Nevím, co dělat. Proč přítel lže? :-(
7

Mám stejný problém

23.2.2016    |    17:23    |    od: Danča    |    reagovat
Mám stejný problém. Jsem se svým přítelem rok, on je o 19 let starší. A nedávno jsem zjistila, že si na whatsappu, skypu, facebooku píše s jinými ženami, domlouvá si s nimi rande a také jim říká, jak je nezadaný a že hledá vztah nebo kamarádku na sex. Posílá jim své fotky i se svou dcerou a tvrdí, že prý mu chybí společnost.
Už několikrát, když jsme se hádali, tak jsem mu to vyčetla – takže on ví, že to vím, ale stejně v tom pokračuje. Na skypu byl dokonce s holkou na webce a psali si. Psal jí o sexuální aktivitě, co by s ní dělal a navíc již byli domluveni, že ona tady bude spát... akorát já jsem tehdy nakonec zůstala doma. Vůbec nevím co dělat.
6

Proč muž, který miluje svou partnerku, hledá flirt?

10.2.2016    |    09:02    |    od: Kateřina    |    reagovat
Miluji svého partnera i přes to, že se snaží flirtovat s mladšími ženami na internetu a mě to bolí. Jsme spolu tři roky a vím, že mě miluje, je pozorný a chová se jako milující partner.
Ale, proč muž, který miluje svou partnerku, hledá flirt? Je to snad tím, že nejsem tak dobrá v sexu? Mnohokrát jsem si říkala, že je chyba ve mě. Ale tady v diskusi vidím a čtu, že je víc žen, které se potýkají s tímto problémem.
Víte, můj první manžel si našel jinou ženu, štíhlejší než jsem já. To mě hluboce ranilo. A teď zjištuji, že můj druhý partner se snaží o to samé.
5

Přítel tvrdí, že je nezadaný. A to jsme spolu dva roky!

16.1.2016    |    23:05    |    od: Radka    |    reagovat
S přítelem jsme spolu dva roky. On přitom všude tvrdí, že je nezadaný: má na internetu a na nějakých seznamkách založené profily, kde si píše s holkami, jestli by s nimi nemohl něco podniknout. Zjistila jsem to teprve minulý měsíc. Většinou těm holkám dává i telefonní číslo. S nějakými si psal o schůzku, ale nevím, jestli se konaly.
Ode mě má přítel úplně všechno, o co si řekne. Nemá na čem strádat. Jenže, jak mám vědět, jestli se s těmi holkami někdy opravdu nesejde? On neví, že jsem tohle zjistila, protože by se se mnou rozešel - už jen pro to, že jsem mu tam vlezla.
Moc přítele miluji, nechci ho opustit. Asi jsem hloupá. Ale mám strach.
4

Také to zažívám

15.12.2015    |    23:54    |    od: Naďa    |    reagovat
Já mám s přítelem ten samý problém. Píše si různě s dívkami na internetu. Jsme spolu rok a asi před třemi měsíci jsem na to přišla. Sem tam jim posílá i nějaké SMS.
Už jsem z toho také zoufalá a nevím, co dělat. Na jednu stranu jsem přesvědčená, že za těmi dívkami nejezdí a tak, ale jak zamezit tomu, aby si s nimi psal?
3

Nenechte si to líbit!

7.9.2013    |    21:30    |    od: Lída    |    reagovat
Je to hnus. Můj partner se choval úplně stejně, jak o tom píše Martina v příběhu. Také pořád flirtoval na internetu, dokonce tvrdil, že je nezadaný a že hledá vážný vztah. No, prostě, samé lži.
Radím všem: Nenechte si to líbit! Já jsem partnerovi hodněkrát odpustila, ale teď už je to můj Ex. A moc se mi ulevilo.
2

Jsem na tom podobně, ale příteli odpouštím

30.8.2012    |    18:10    |    od: Anna    |    reagovat
Přečetla jsem si tady příběh Martiny a zjišťuji, že v tom nejsem sama. S přítelem máme úžasný vztah, ale jsem na tom podobně: přišla jsem mu na to samé, co autorka příběhu - můj přítel si také psal s jinými ženami na erotických seznamkách, domlouval si s nimi schůzky a vyžadoval praktiky, které se mnou nikdy dělat ani nechtěl.
Musela jsem mu říct, že o všem vím a on se zachoval naprosto stejně. Prostě všechno popřel! A to mě docela naštvalo. Tak jsem příteli ukázala, že skutečně vím, co vím a že je to pravda a že jsem to od něho nečekala a že mě to na něho moc mrzí. On najednou začal být neuvěřitelně hodný, brečel, omlouval a udělal první poslední jen, abych ho neopustila. Tvrdil, že jestli přijde o mě, tak je ten největší vůl na světě a tak podobně.
Vnitřně jsem už věděla, že mu odpustím. Když mi vše dopodrobna vyprávěl, opravdu to vypadalo, že se s ani jednou z těch žen nikdy nesešel (alespoň doufám) a ani by s nimi na žádnou schůzku nikdy nešel. Prý vůbec neví proč, ale něco ho nutká si takto s jinými ženami psát na erotických seznamkách.
Ale stejně jsem ho nejdřív pěkně potrápila. Řekla jsem, že mu to nebudu moct odpustit. Také jsem na pár dní zmizela a nebrala mu telefon. On už byl opravdu nešťastný a sliboval hory doly, tak jsem ho přestala trápit a teprve pak mu napřímo odpustila.
Náš vztah je stále skvělý. Přesto se domnívám, že on tu svou podivnou zálibu s erotickými seznamkami pořád někde provozuje. Ale příteli odpouštím a doufám, že vše zůstane jen v počítači a s žádnou tou ženou se nesejde. I když je samozřejmě možné, že sejde...
Ovšem, na druhou stranu - pokud vás přítel miluje nade vše a dává vám to najevo, jste pro něho vždy na prvním místě, pak bych byla snad i ochotná se s jinou ženou podělit o svého tak úžasného partnera, než abych se s ním rozešla a nikoho takového už v životě nenašla.
1

Manžel dělá to samé :(

4.10.2011    |    13:26    |    od: italy    |    reagovat
Martino, tvému příběhu, jak jsi ho napsala, naprosto rozumím. Můj manžel dělá to samé, a to pouze dva měsíce po svatbě :( Navíc, čekáme miminko.
Přitom doma se manžel chová jako že je vše v pořádku, že je šťastný. Sex spolu nemáme poslední dobou často, kvůli těhotenství. On tvrdí, že se bojí. Ale hlavně je hrozně líný, všechnu práci musím většinou odvést sama :)
Teď jsem ovšem zjistila, že na jedné erotické seznamce hledá milenku. Především chce, aby byla minimálně starší tak o deset let, než on sám (mimochodem, já jsem o deset let mladší než manžel) a v zálibách má sexuální praktiky, které v intimním životě doma ani nevyžaduje - ale hlavně mi o nich nikdy ani neřekl, že je chce dělat.
Přihlásila jsem se na tu seznamku a píši si s ním pod přezdívkou. Psal, že má manželku a psal hezky, ale že je prý na starší ženy...
Asi si s ním zkusím domluvit schůzku. A uvidím, jestli na setkání přistoupí. Bohužel, myslím, že jo :(
Vůbec to nechápu. Přitom sexu by měl doma, kolik by chtěl, nemám proti tomu vůbec nic.
Takže, nevím, co dělat - jestli manželovi říct, že o té erotické seznamce vím, anebo se tím dál užírat?


Reagovat na příspěvek č.
Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!

Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci