Kam na dovolenou? Do Lázní Mšené, stát vám 4000 Kč přispěje!

16.7.2020 00:00   |   Komerční články
Letos nejspíš zahraniční turistice moc nedáme, o to víc můžeme objevovat všechny kouty naší vlasti. A možná i spojit chvíle odpočinku s trochou péče o zdraví, k čemuž nám přispěje i státní kasa.

Lázně Mšené

Rozkolísané cestovní kanceláře sice nabízejí nejrůznější pobyty, ale davy se nehrnou. Pandemie koronaviru oběhla celý svět a dala všem co proto… Opatrnost, která jen pozvolna ustupuje, brzdí jindy cestovatelské choutky všeho druhu.

Nicméně neměli bychom zapomenout na zasloužený relax na příjemném místě. Tělo i duše potřebují odpočinek a partnerská či rodinná pouta nové společné zážitky. Nabízí se proto více než jindy poznávat lépe lokality, kde se můžeme cítit bezpečně – a těch máme v Česku pořád dost a dost.

Vůbec není od věci podívat se například na nabídku ozdravných a rekondičních pobytů se státním příspěvkem 4000 korun na osobu. Takovou přiležitost aktuálně nabízí i Lázně Mšené na Litoměřicku, jen 50 km od Prahy. Podívejte se sami ZDE

Vyberte si z nabídky v termínu od 1.7. do 31.12.2020, příspěvek samoplátci staršímu 18 roků zpětně poskytne zdravotní pojišťovna na pobyt v délce minimálně 6 nocí, s nejméně pěti léčebnými procedurami každému, který splní další podmínky a zároveň není dlužníkem zdravotní pojišťovně.

Vybírat však můžete z široké nabídky lázeňských pobytů nejen na týden, ale také na víkend. Antistresové pobyty, seniorské pobyty nebo pobyty tzv. na přání.

Na jaké pobyty se státní podporou z nabídky Lázné Mšené bude možné podporu čerpat?

• Léčebný program 50+

• Týdenní léčba slatinou

• Léčebný intenzivní pobyt

• Léčebný pobyt s konopím

• Rekondiční pobyt

Pobyty jsou na 7 dní (6 nocí) v jedno či dvoulůžkových pokojích s TV, vybavenou koupelnou a WC. Ubytování je v lázeňských objektech Villa Kyselka, Villa Vítkov, Pavillon Říp, Villa Slovanka, Praděd a Pavillon Blaník.

Plná penze ve Velké lázeňské restauraci Dvorana, snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů s obsluhou. Dietní stravování si lze zajistit po dohodě.

V ceně ubytování jsou zahrnutá lehátka, slunečníky, posezení, soukromý lázeňský rybník nejen pro rybáře, piknik koše s dekou…, venkovní posilovna, trasy pro nordic-walking, hřiště pétanque, stůl na ping-pong, možnost grilování pro skupiny a další služby.

Lázně MšenéTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci